Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piotr111-

,, Czy ta płaska duperela na drugim zdjęciu to kłódka bo jeżeli tak to stanowczo za cienka,,, oj tam oj tam , juz za cienka,ale za to jaka, zlota panie dzieju.Dorotka pewnie chce zamykac czolgusia na noc zeby nikt nie robil brum brum

 

No chyba że tak to sorry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta płaska duperela na drugim zdjęciu to kłódka bo jeżeli tak to stanowczo za cienka .

 

Za cienka powiadacie.... A ile ma kłódka grubości?

 

A ile ta blaszka ma grubości ?

 

 

Ależ przebiegły Typ

Ma 0,35 czyli 1,4 cm w oryginale. To jak? Są kłódki o grubości półtora centymetra, czy nie ma?

 

 

P.S. Generalnie można zacząć powtarzać historyjkę z łańcuchem (podkład, malowanie) ale to bez sensu... Mogę skleić dwie, będzie grubiej... Zobaczę jak to wyjdzie, na razie też mi się nie za bardzo podoba, ale bardziej ze względu na taki jakiś archaiczny kształt... Innych niestety nie mam. Macie jakiś namiar to wrzućcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy Panowie pogrążyli się w ekstatycznej dyskusji o kłódkach, zamkach, kluczykach, otwarciach i zamknięciach, udało mi się - mam nadzieję - ogarnąć temat łańcucha. Wisi zalakierowany i już jego kształtu nie będę zmieniał. Dostanie tylko jak reszta trochę polakierunkowych dodatków. Także można się teraz wyzwać na łańcuchu, a nie tam na jakiejś kłódce, co już jej nie ma...

 

 

Moacutej%20002_zpssbuod2ja.jpg

 

Druk%20002_zpso2c30gs2.jpg

 

Druk%20001_zpswwrmgc5r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym największe łączące oczko od środka odrapać, taki łańcuch ociera tam podczas jazdy i zdrapuje zapewne farbe

 

Zdecydowanie słuszna uwaga. Dzięki! Poprawie, ale już na etapie ostatecznego dopieszczania całości. Jeszcze raz dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu, państwo z RMF nieco odjechało....

 

 

Karabin%20005a_zpsnlrgh0ko.jpg

A wydawało by się że dzięki współczesnej technologii ciężko spaprać coś modelu.

 

Technologia nie ma tu znaczenia tylko projekt formy . Jak zaprojektują formę z babolami to tak już zostanie i żadna technologia tu nie pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Pamiętajcie że 95% ludzi zajmujących się produkcją modeli to nie modelarze, dla nich projektowanie kubka czy czołgu jest takim samym zajęciem ja czytanie gazety, i jak chińczyk ma mało "papierów" no to narysuje jak mu tam wyjdzie i nie weryfikuje tego ot i cała tajemnica "baboli" w modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na luz... Nikt jeszcze idealnego modelu nie zrobił i pewnie nie zrobi...

 

OK, koncepcja jest taka jak na fotce, "posadzenia" tego Abramsa na piaszczystej drodze z badylami z tyłu. Nie mam jednak żadnej wiedzy w zakresie tego typu roślinności... Może ktoś pomóc? Gdzie kupić, co i jak?

 

Z góry dzięki

 

Moacutej%20003_zpspg86ednk.jpg

 

Moacutej%20004_zpssmpiyjyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.