Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo działają profile wykonane ze spieków włókien i żywic - niezwykle trudno jest je zgiąć. Co przy ich lekkości stanowi mocną konkurencję dla stali.

Taka uroda kompozytów, że mają różne własności w zależności od kierunku działania siły. Cały trick to je poprawnie zaprojektować pod przyszłe obciążenia konstrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proponuje zakończyć tę pełną trudnych wyrazów dysputę o "nożyczkach" (przynajmniej tutaj)... Ja jestem chłopak prosty i nawet nie zauważyłem, że mają ząbki, także wicie rozumicie... Wracając do tematu idę w szkło zielone, bo białe jest jakieś - po folii - niewyraźne. Ramki zmalowałem przed oklejeniem

 

Druk%20014a_zpshsr7lkrz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierci i męci o wycieraczkach na wizjery a nie wie, jak taka wycieraczka jest zbudowana

 

No wiesz... Na tę chwilę zajmowałem się wizjerami... Jak będę zajmował się wycieraczką to może wtedy... Jednak, jakby nie było już się cieszę, że mamy tu eksperta od grafitowych gumek!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.... To miłe co piszecie, ale z tym łańcuchem to ja dopiero rozpoczynam walkę. I droga jeszcze długa, bo to nieco złośliwe bydle jest. Na razie go nieco obtłukłem i pościerałem. Teraz filtr, lakier, oleje, lakier i rdza...

 

Druk%20015b_zpsgx647uee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch taki, że z przyjemnością dałbym się nim spętać

 

Aaaa... Że taka perwersja....

Remanent

 

Druk%20016b_zpsva0bczzh.jpg

 

Druk%20016a_zpsjuqqfqxa.jpg

 

Na dole zostały duperele, czyli:

 

- reszta kalek (RMF pomylił numery rejestracyjne i dał "A24", podczas gdy było "B24", stąd nazwa czołgu),

- środkowe "oczko" do trzymania łańcucha (jakoś nie mogę dobrać pasującej mi grubości),

- kłódki na boczne pokrywy (mam ale za duże),

- wycieraczka,

- pasy "transportowe" na przód (ktoś pamięta w jaki wątku było to omawiane, jakiś ciężarowy z toy-toyem na pace),

- łańcuszki do pancerza.

 

Góra jak widać do roboty, więc teraz zamiast malować, będziemy lutować...

 

 

Dopisane:

 

Łańcuch jest do du... , dostałem zdjęcia. Idzie do wymiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch jest do du... , dostałem zdjęcia. Idzie do wymiany!

A co z nim jest nie tak?

 

Ano jest tak, że załogi Abramsów podprowadzały te łańcuchy załogom M88, łącznie zresztą z tym oczkiem na dole. Wygląda to tak, czyli zupełnie inaczej niż u mnie (Piotra sugestia była słuszna,a ja się uparłem jak osioł):

 

Przechwytywanie_zpslk0ddti8.jpg

 

A tak w modelu M88 AFV:

 

Przechwytywanie_zpsl1e1gypv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.