Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki!

 

Jakoś nie mogę zabrać się za lutowanie blach na wieży, więc żeby nie stać bezczynnie zacząłem mu robić lekkiego "washa", czy jak to się tam nazywa... Delikatnie i praktycznie tylko po różnych "załamaniach", ale chyba go widać. W sumie to miałem zagwozdkę, czy warto bo w tych samych zagłębieniach zbierać się będzie później i kurz i piach, ale co tam. Chropowata powierzchnia antypoślizgowa jest w tym przypadku nieco wkur....

 

 

Druk%20017a_zpstswvrut7.jpg

 

Druk%20017b_zpsw8cpipeh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam może być... . Delikatnie jest, wiec nie wiem na ile masz zamiar go kurzyć i zakryć te efekty.

 

A sam jeszcze nie wiem do końca... Oryginał jest na fotkach w różnych stopniach utytłania, więc jest szerokie pole manewru... Na razie się bawię, bo coś mi się wieży nie kce robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do roboty

 

Bicie nie pomoże....

 

W stanie "wieżowego lenia" położyłem kalki. Zrezygnowałem z podmiany "A" na "B", może wykonam to po zalakierowaniu, a może zwyczajnie "A" zasypię kurzem i piachem... Generalnie kalki z numerami (inne ok) zachowały się dziwnie - pod wpływem samej wody zlazło z nich "piaskowe tło" i zrobiło się białe, czarne napisy zostały... Trzeba to będzie jakoś pomacać, żeby zrobiło się bardziej pustynnie...

 

 

Druk%20018b_zpsqsk98osn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Jakoś chęci wróciły i wziąłem się za wieżę, a właściwie za nieskończoną ilość dupereli, które trzeba na niej zamontować. Na dzień dobry poszła optyka i od razu zonk. RMF dał szkiełka - oba dwa, to znaczy i białe i zielone - ze skazą na lewej szybce. Praktycznie nie do usunięcia, przynajmniej dla mnie. Stary Dragon poratował, ale było trochę piłowania, żeby dopasować.... Na razie wypolerowałem szybki i zmalowałem, wyschnie i zacznę to wypełniać lustrami i innymi bebechami...

 

 

Druk%20019a_zpsmwyslkfj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka a mógłbyś zdradzić, jak, z czego, zrobiłeś ten lustrzany element?

Śledzę temat od samego początku i bardzo mi się podoba twoja praca

 

Dzięki!

 

Co do "lusterka" to żadnej filozofii w tym nie ma - to folia do lusterek samochodowych z T2M i dobrze wypolerowany element przeźroczysty. Pewnie można by to jeszcze bardziej "podciągnąć" ale odpuściłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.