Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niezłe czary się tu dzieją.

 

Dzięki!

 

Niestety okazało się, że będę musiał zrezygnować z metalowych zasobników na wieży i metalowego kosza. Wieża RMF różni się od wieży Dragona wymiarami i zgranie na niej zestawu Voyagera okazało się zbyt trudne dla mnie. Przed zlutowaniem tych elementów nie było niestety możliwości sprawdzenia tego, także wyszło dopiero teraz... Ponadto duże części metalowe jakoś nie grają z resztą bryły i sprawiały wrażenie jakby nie były od tego modelu... Sprawę jeszcze dodatkowo komplikuje część kosza od RMF, którą dostałem w modelu jakoś dziwnie powyginaną i musiałem ją zastąpić częścią od Dragona. Wyjdzie więc z tego mix RMF/Dragon/Voyager... Jeżeli wyjdzie.... Zdjęcie ot tak, dla podtrzymania razgawora... Walczę dalej...

 

 

Druk%20050_zpsqc8isega.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jednak już temat został "potrącony", to koncepcja całości jest taka jak na fotkach poniżej ze zmianą "punktu patrzenia" w stosunku do oryginału. Czyli będzie: murek, betonowa droga, bita pustynna ziemia i jakieś krzaczki... Z tyłu, w trójkącie murku pozostawiam sobie miejsce na radosny i dowolny bajzel...

 

 

Druk%20006_zpsrxee2rtf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obyło się bez ”wtopy”, czyli tydzień roboty poszedł do kosza… Zamontowałem boczne zasobniki na wieży i okalające je „parkany” i do tego próbowałem spasować tylny, pierwszy kosz. Przymiarkom nie było końca i ni cholery nie pasowało… Okazało się, że dupa ze mnie nie modelarz i zasobniki oraz „parkany” zamontowałem za nisko (pozornie wydawało się prawidłowo). Czyli, że generalnie postanowiłem zmienić obrys wieży, która optycznie siedziała za nisko... Gdyby ktoś to powtarzał to najpierw kosz, później zasobniki na boki wieży. W efekcie musiałem demontować, na szczęście kleiłem CA, więc się udało… Później poszło jak po maśle, tylko że tym razem poczekam z duperelami do końca i najpierw całość złożę „na taśmę”.

Przy okazji poszukuję noszy z tego zestawu: http://www.ebay.com/itm/Black-Dog-1-35-Modern-Emergency-Rescue-Spine-Board-Stretchers-6-pieces-T35153-/201527639714. Chętnie zakupię jedną sztukę (w kształcie tych niebieskich), bo wywalanie 160 zeta na sztuk 6 średnio mi się uśmiecha. Gdyby ktoś coś, to będę dźwięczny… Zdjęcie poniżej "poglądowe"...

 

 

Druk%20007_zpsbotznldf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.