Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się dbałość o szczegóły podstawki Przejrzałem posty wstecz, ale nie znalazłem, czy coś pisałeś o piasku - to jakiś gotowy wyrób, czy Twoja mieszanka?

 

Nie wiem, czy Cię interesuje moje zdanie co do murku, ale ja bym go nie obniżał - niski murek to prawie jak nie murek, no i nie zaszkodzi trzymać się trochę tego zdjęcia oryginału. A model i tak będzie całkiem dobrze widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się dbałość o szczegóły podstawki Przejrzałem posty wstecz, ale nie znalazłem, czy coś pisałeś o piasku - to jakiś gotowy wyrób, czy Twoja mieszanka?

 

Nie wiem, czy Cię interesuje moje zdanie co do murku, ale ja bym go nie obniżał - niski murek to prawie jak nie murek, no i nie zaszkodzi trzymać się trochę tego zdjęcia oryginału. A model i tak będzie całkiem dobrze widoczny.

 

Co piasku to produkt Wildera - Desert Sand (GP28). Tych piasków Wilder robi całkiem sporo i są faktycznie bardzo "sympatyczne". Co do murku... Im dłużej myślę o ewentualnym sposobie jego odniżenia, tym bardziej skłaniam się do pozostawienia go tak jak jest z ewentualnym ubytkiem kilku cegieł od góry. W sumie plan był taki, żeby zrobić jak na fotce, a pierwszy pomysł ponoć najlepszy jest. No i konsekwentnym trzeba być...

Dzięki za opinię!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trudno mi wyobrazić sobie lustro nie rozbite, ale całkiem zgrabnie przecięte na dwie części i dość starannie odstawione pod murek. Do tej pory było efektownie, to jest efekciarskie, niepotrzebne.

 

Zgadzam się! Takie czasy "przejaskrawione" mamy niestety.... Chce na te lustra jeszcze zarzucić brudną szmatę, żeby stłumić ten tragiczny efekt. Wtedy powinno być lepiej, bo będzie widać jedynie odbijającą się cegłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu nie jest standaryzowany piasek pustynny, który musi być zgodny z normą:

- US Army 8736723/RG

- koszerności rabina Icka

- halal mułły Mehmeta Ibn Alla

- i nie zatwierdzony przez komisję smolenskom!

 

Musisz go KONIECZNIE dostosować do norm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu nie jest standaryzowany piasek pustynny, który musi być zgodny z normą:

- US Army 8736723/RG

- koszerności rabina Icka

- halal mułły Mehmeta Ibn Alla

- i nie zatwierdzony przez komisję smolenskom!

 

Musisz go KONIECZNIE dostosować do norm!

 

Ujmę to tak... Nie wiem, co Koledzy widzą na swoich monitorach. Piasek to produkt Wildera, więc producenta o raczej uznanej renomie. Pokazywany na Britmodellerze i Armoramie nie wbudził żadanych kontrowersji (wręcz pczeciwnie). Pokazany na kilku forach FB także spotkał się z normalnym przyjęciem, również wśród tych którzy w Iraku służyli (także na Abramsach). Stąd też sorry, ale zostanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.