Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaaaleeee ten na oryginalnym zdjęciu nie ma ekranów na przodzie wieży...chyba, ze mu zamontujesz...

Iiiiiiiii żółtych pasków na błotnikach...

 

Myślę, że dużo łatwiej będzie ekrany zdemontować na modelu, tak samo jak kalki zresztą (nie przwiduje przy tych czynnościach jakiś większych kłopotów)... Problem polega na tym, że ten konkretnie czołg występuje w róznych konfiguracjach (z ekranami i bez, z oznaczeniami z przodu i bez, itp...) Nie postanowiłem jeszcze jaki "mój" będzie ostatecznie. Kontrowersje wzbudza też sam murek, który przysłania model i można by go rozwalić i nieco obniżyć... Albo więc zrobię dokładnie taki jaki jest na zdjęciu (i wtedy zdejmę ekrany, założę taśmy) albo zdjęcie potraktuje jako luźną inspirację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrob troche nizszy murek duzo zaslania.

Dorotka jak oceniasz tez zestaw i czy w tym zestawie sa odpowiednie gaski zeby zrobic zwyklego M1A1 bo te pozniejsze to z donaldami i modyfikazjami brzydkie sa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob troche nizszy murek duzo zaslania.

Dorotka jak oceniasz tez zestaw i czy w tym zestawie sa odpowiednie gaski zeby zrobic zwyklego M1A1 bo te pozniejsze to z donaldami i modyfikazjami brzydkie sa ;)

 

Murek jest dyskusyjny bardzo... Są na niego rózne pomysły, myślę że ostatecznie ulegnie destrukcji ;) Zestaw jest naprawdę świetny, gąsek są dwa rodzaje, także spoko. Pamiętaj, że wypuścili teraz M1A1 z bebechami, czyli całym środkiem...

 

Murek to jest samorobka`?

 

Napisał, ze układał... Cegiełki pewnie od Dudusia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale tak prawde mowiac to i tak malo widac przez wlazy no chyba ze pokusic sie o robienie wyciec zeby pokazac srodek.

Ja mam w zestawie jeden rodzaj gasek tych kwadratowych chyba ze zle patrzym. A standardowy M1A1 mial chyba takie skosne chyba ze z moja pamiecia kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka nie wiem czy ominąłem opis i dlatego chciałbym zapytać, a pęknięcia jak wykonywałeś? Jakiś szprej do postarzania?

 

Sorry, ale jakie pęknięcia? Dzisiaj się chemi na wdychałem i słabo "trybię"

 

Ściana wyglada jak powinna.

 

Niby tak, ale chyba trzeba ją rozwalić w celu obniżenia i odsłonięcia czołgu... Choć wcale nie jestem przekonany, że model trzeba koniecznie oglądac z czterech stron...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurantów, pozorantów planujesz? Jak dla mnie murek ma odpowiednią wysokość.

 

Co do figurantów to raczej nie... Co do murku natomiast. Jego wysokość jest taka jak na fotce, tylko nie wiem czy jej się ortodoksyjnie trzymać (o czym już było). Jest pomysł żeby ten murek rozwalić i w trójkącie za nim zrobić "zawalisko" z uszkodzoną kamienną studnią...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.