Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Udało się też po długich przygodach, którymi nie będę zanudzał (chyba, że ktoś zainteresowany), ogarnąć to dziadowskie pudełko, wraz z jego historią. Przy okazji poznałem na odległość jednego załoganta robionego czołgu. Do teraz jestem w szoku...

 

 

Druk%20002_zps0olzoua1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się jakiś Popapraniec znajdzie, a tu nawet dwóch...

 

Przez warsztat na „Armoramie” i później FB udało mi się odnaleźć gościa, który służył w jednostce „BI” i „BB”. Wiedział co to za złom wozili więc zacząłem go prywatnie nękać, skąd wie, bo zdjęcia niewyraźne. Ble, ble, ple, ple okazało się że zna załogę i dał mi namiar na jednego załoganta. Załogant zeznał, że w dwa czołgi wjechali do jakiejś bliżej mu nieznanej składnicy złomu i zwyczajnie wzięli sobie po jednym pojemniku od HEMTT. Na „BI” trafił krótszy, na „BB” trafił dłuższy. Wozili w tym różne różności, od skarpetek po wódę, znaczy wodę oczywiście. Dopiero jak to zeznał popatrzyłem jeszcze raz na fotki tych czołgów i faktycznie na jednym jest taki, a na drugim owaki. W każdym bądź razie zamówiłem sobie blaszki od HEMTT do modelu Italarei i kontemplując swój geniusz czekałem na listonosza. Otrzymany pojemniczek poskładałem i okazało się, że jestem idiotą nie geniuszem, bowiem blachy robione są pod model Italarei i niekoniecznie muszą pasować pod model Abramsa z RMF. Generalnie był za duży i nadawał się na wysypisko, bo właściwie nie wchodził do abramsowego kosza. Po kolejnych poszukiwaniach okazało się, że takowy (albo nie takowy, ale taki sam) kosz występuje w blachach do Dragonowskiego SEP-a. I po sprawie.

 

Uff… Się rozpisałem obrzydliwie….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek niezwykle ciekawy. A i przygód co nie miara. Rekord długości warsztatu masz już chyba na swoim koncie a i model zdaje się że będzie klasa.

Ciekawi mnie jak ty tego Ruska z pudła poskładasz, jakoś tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Ciekawi mnie jak ty tego Ruska z pudła poskładasz, jakoś tego nie widzę...

 

Wyżyję się na tych biało czerwonych barierkach i tej betonowej doniczce....

 

 

 

W MS-ie też będziesz mógł poszaleć, robiąc kopułę dowódcy i te wszystkie małe kabelki ( żadnego Ci nie przepuszcze) , ale to będzie krótkie szaleństwo w porównaniu z abramsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.