Skocz do zawartości

nieLETNI rejs


Rhayader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cóż, skoro z nim rozmawiałeś to zapewne znasz już jedynie słuszną wersję wydarzeń.

 

dlatego też Kolego Solo - jak napisałem - rad byłbym poznać "dlaczego" aby nie mieć jedynej słusznej wersji zdarzeń. Spróbuj to zrozumieć i od razu będzie łatwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie umknęło. Dalej jest niejasne.

 

Edit.

Chciałbym napisać, że nie jest moją intencją rozpalanie emocji, tudzież trolowanie czy innego typu pisanie śmieci. Chciałbym po prostu wiedzieć dlaczego. Christian - Przeczytałem temat z linka i nie gniewaj się ale dalej nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpaczliwie chcą zaistnieć

 

Powiedział facet, który się chwali zdjęciem w Głosie Wielkopolskim.

 

blacman, daj spokój. Rozmawiasz z ludźmi, którzy zbanowali Janusza za galerię karykatury messera z kalką z kaczką. Ta rozmowa nie może pójść po Twojej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego też Kolego Solo - jak napisałem - rad byłbym poznać "dlaczego" aby nie mieć jedynej słusznej wersji zdarzeń. Spróbuj to zrozumieć i od razu będzie łatwiej...

 

Ja zrozumiałem, mam nadzieję że i Ty zrozumiesz, bo masz wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No to przykro mi, nie pomogę zatem - mój post jest bardzo jasny. Z całym szacunkiem do Ciebie, jeśli tam jest jakiś fragment którego nie można zrozumieć to już nie wiem co i kto może pomóc :-(

 

@Panzer4

Ale Cie boli co? Aż szczypie w oczka. Acha zapomniałem - możliwe, że będzie jeszcze Wyborcza - to dopiero się niesmacznie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli? Nie, raczej śmieszy, że ktoś jeszcze w erze "Weathering Magazine", YouTube i FB jest w stanie przedstawić modelarstwo szerszej publiczności w konwencji felietonów w "Sztandarze Młodych".

 

Jeszcze bardziej śmieszy mnie hipokryzja, gdy wywalałeś zapowiedzi warsztatów SF jako sprzeczne z regulaminem forum, a teraz sam ze swoimi ODPŁATNYMI warsztatami wyskakujesz przy każdej okazji.

 

Wywal jeszcze paru modelarzy. Zostaną Ci same fajne wątki, jak ten o pipetach. Wtedy dopiero będziecie chcieli rozpaczliwie zaistnieć. Może dorzucicie nawet pseudoiwate do nagród na konkurs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@Panzer4

O czym ty bredzisz człowieku. Sztandar młodych? felietony? Nic takiego nie ma miejsca to po pierwsze, po drugie piszesz, że jestem hipokrytą bo wywaliłem zapowiedzi reklam warsztatów SF - tak się składa, że one istniały aż do momentu jak użytkownicy Twojego forum popisali się prawdomównością i w otwartych słowach opisali, że na modelwork przychodzi się tylko dla drwin i generalnie jesteśmy tylko potrzebni jako platforma do zareklamowania waszego forum - wtedy to administratorzy zdecydowali, że miarka się przebrała i zdjęliśmy wasze reklamy. Po tym fakcie kilkunastu użytkowników wywaliło banery z reklamą i linkiem. To jest temat wałkowany od dawna i jak napisałem wcześniej - wystarczy grzecznie zapytać o pozwolenie a nie rozkładać się z pikietą i udawać że tak można - bo przecież wam wolno, bo przecież was należy się bać. Powtarzam się - ale pomyłka adresu! A teraz jeśli chodzi o odpłatne warsztaty - to odpisze Ci tak, zrób takie same za darmo, zobaczymy jak ci wyjdzie - acha i ja pytałem grzecznie o zgodę właścicieli modelwork, czy mogę zareklamować swoja inicjatywę - zgadnij - zgodzili się. Co do wywalania userów - to czyścimy forum z troli, prostaków i hejterów - tak to się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem na forum SF i szczerze mówiąc długo nie wytrzymałem czytania zamieszczonych tam wpisów. Pomijając fakt, że większość wpisów zawiera niecenzuralne słowa, których używanie kojarzy mi się z brakiem kultury osobistej i ogólnie niskim zasobem słownictwa, to jeszcze tak skondensowanej zawiści, wyszydzania i wszelkiego innego trollingu nie widziałem jeszcze na żadnym forum modelarskim.

 

Uważam, że żadne banery i reklamy nie pomogą zebrać użytkowników do tak toksycznego forum. Do tego potrzebna jest koleżeńska atmosfera, o którą tutaj staramy się dbać pisząc posty bez wulgaryzmów, szyderstw i agresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29367885675_ebe297fb54_b.jpg

 

jak rozumiem, że to było powodem....

 

Zakaz umieszczania lików komercyjnych oraz do relacji równoległych na innych forach. OK. Tu nie ma linków komercyjnych. Nie ma linków do relacji równoległych. Rozumiem niechęć do &calefun (jak napiszę przez S to cenzura wycina). Nie popieram wulgaryzmów i innego rodzaju szykan lub obelg. Osoby zaśmiecające forum niestosownym zachowaniem powinny być z niego usuwane.

 

Cyt:

16. W relacjach warsztatowych lub galeriach nie dopuszcza się linkowania do równolegle prowadzonych warsztatów lub galerii na innych forach modelarskich.

 

I pewnie za tak "przesprytną" wizualizacje adresu internetowego można wysłać ostrzeżenie - i prośbę, czy też żądanie usunięcia. MW ma to tego prawo. Choć wg mojego skromnego zdania nie jest to doprecyzowane w regulaminie. Może warto wprowadzić jasny, czytelny punkt i tyle. Nie było równoległej relacji ani galerii ale zawoalowana reklama konkurencji. I OK - MW ma prawo upomnieć lub usunąć po upomnieniu. Też bym tak postąpił. Kropka.

 

 

jeśli taki był przebieg sprawy - rozumiem i pochwalam. Jeśli inny - ... ?

 

Pytasz mnie czy jestem pewien, że regulamin został złamany: odpowiadam - tak, jestem pewien.

Widzisz, nawet na olimpiadzie można zostać zdyskwalifikowanym za niesportowe zachowanie, za skandaliczne wypowiedzi czy za kilka innych rzeczy nie związanych ze sportem.

Tak było w tym przypadku: zachowanie naprawdę podłe, agresywne i zwyczajnie nieeleganckie.

Jeśli ktoś tak bardzo gardzi ModelWorkiem i gardzi jego użytkownikami, to nie rozumiem po co tu siedzi, po co tutaj robi warsztaty i wkleja zdjęcia swoich modeli.

Gdy ja nie jestem zainteresowany uczestnictwem w jakiejś społeczności, to nie siedzę tam tylko po to by psuć powietrze, tylko zwyczajnie wychodzę i zamykam za sobą drzwi.

Kwestia honorowego zachowania, którego tutaj zabrakło.

 

Kolego Solo - niestety nie znajduję tu podłości, agresji, skandalu... Jest nieeleganckość... może coś więcej nawet. Jest pewnie też podtekst który nadaje sprawie smaku. Ale tu trzeba emocje i urażone ambicje odłożyć na bok i profesjonalnie sprawę przeprowadzić. I tylko tego mi tu zabrakło ze strony administracji.

 

... bardzo ostro piszesz jak się komuś nie podoba to wynocha. Wydajesz zdecydowane sądy bez odpowiednich argumentów w oparciu o własne subiektywne odczucia. Waż słowa proszę, gdyż one zostają. Piszesz w przestrzeni publicznej i Twoje słowa mają swoją wymowę i wagę.

 

I obiecuję, że to mój ostatni post w tej dyskusji - niezależnie od jej dalszych losów.

 

pozdrawiam modelarsko,

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.