Skocz do zawartości

nieLETNI rejs


Rhayader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spokojnie zaraz mnie wasz idol zbanuje, nikt na tym nie straci.

Cieszcie sie wierne kundelki ze banowarka ciagle dziala

 

Marudek nie model tylko kaczka na ktorej punkcie pozdrawiamadmin ma jakies kompleksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Celowo zrobil swietny model, ktorych na tym forum jest corqz mniej, a admin no coz jest idiota..

 

Nie pozostaje mi nic innego jak wyprosić Pana z modelwork.

 

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety należy.

Rhyader zrobił to co zrobił celowo i z premedytacją.

Trudno nie poprzeć decyzji administracji.

 

a za co dokładnie ten ban? Czy było tam naruszenie regulaminu Forum. Jesteś tego pewien, że tak stanowczo stwierdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja decyduję kto łamie regulamin tylko administrator (akurat nie Reflect zbanował Rhyadera, jakby ktoś był ciekawy, więc nie widzę powodu żeby na nim personalnie wieszać psy).

 

Pytasz mnie czy jestem pewien, że regulamin został złamany: odpowiadam - tak, jestem pewien.

Widzisz, nawet na olimpiadzie można zostać zdyskwalifikowanym za niesportowe zachowanie, za skandaliczne wypowiedzi czy za kilka innych rzeczy nie związanych ze sportem.

Tak było w tym przypadku: zachowanie naprawdę podłe, agresywne i zwyczajnie nieeleganckie.

Jeśli ktoś tak bardzo gardzi ModelWorkiem i gardzi jego użytkownikami, to nie rozumiem po co tu siedzi, po co tutaj robi warsztaty i wkleja zdjęcia swoich modeli.

Gdy ja nie jestem zainteresowany uczestnictwem w jakiejś społeczności, to nie siedzę tam tylko po to by psuć powietrze, tylko zwyczajnie wychodzę i zamykam za sobą drzwi.

Kwestia honorowego zachowania, którego tutaj zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Nie.

OK. W ten sposób można stwierdzić, że połowa z nas jest przestępcami, albo łajdakami, albo po prostu do d...y.

Dlaczego? Bo tak. "Bo jestem pewien. I już."

 

Żeby było jasne wszem i wobec o co cała wojenka się toczy - proponuję zerknąć sobie tutaj.. Administracja modelwork nie ugnie się pod presją kilkunastu trolujących jednostek, które rozpaczliwie chcą zaistnieć. Po prostu NIE i koniec - osoby o których mowa, mają swoje forum, które żaden z adminów i modów modelwork polecać NIE BĘDZIE. Problem hejtujących modelarzy jest od dawna znany i my się od tych osób odcinamy kategorycznie - prościej chyba napisać już się nie da. Szkoda słów - jest mi bardzo przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja decyduję kto łamie regulamin tylko administrator (akurat nie Reflect zbanował Rhyadera, jakby ktoś był ciekawy, więc nie widzę powodu żeby na nim personalnie wieszać psy).

 

Pytasz mnie czy jestem pewien, że regulamin został złamany: odpowiadam - tak, jestem pewien.

Widzisz, nawet na olimpiadzie można zostać zdyskwalifikowanym za niesportowe zachowanie, za skandaliczne wypowiedzi czy za kilka innych rzeczy nie związanych ze sportem.

Tak było w tym przypadku: zachowanie naprawdę podłe, agresywne i zwyczajnie nieeleganckie.

Jeśli ktoś tak bardzo gardzi ModelWorkiem i gardzi jego użytkownikami, to nie rozumiem po co tu siedzi, po co tutaj robi warsztaty i wkleja zdjęcia swoich modeli.

Gdy ja nie jestem zainteresowany uczestnictwem w jakiejś społeczności, to nie siedzę tam tylko po to by psuć powietrze, tylko zwyczajnie wychodzę i zamykam za sobą drzwi.

Kwestia honorowego zachowania, którego tutaj zabrakło.

 

jestes pewien... na podstawie CZEGO???

Bardzo byłbym rad poznać owe skandaliczne, podłe wypowiedzi - bo jak znam Janusza - i rozmawiałem z nim przed dwoma sekundami - nic takiego nie miało miejsca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.