Skocz do zawartości

IJN Kirishima 1942(?) 1:700 Hasegawa


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

1. Głodnych nakarmić...

Bo inaczej mnie zlinczują, lub co gorsza zbanują

 

"Nadejszła wiekopomna chwila"... Po raz pierwszy od czasu mego objawienia na tym szacownym forum, kontynuuję relację

 

A ta już szczęśliwie zawędrowała na 3 stronę bez jednego zdjęcia mych wypocin...

oMZqlIP.jpg

 

No nic, trza to naprawić. Się za robotę wziąłem, to się pochwalę

Do tej pory zakończyłem szlifowanie burt, pogrubiłem pancerz burtowy, wykonałem odprowadzanie wody z pokładów (na bakburcie muszę jeszcze przeszlifować ). Zaślepiłem również pierwszą parę kazamat artylerii średniej. Dzisiaj jeszcze planuję obwiesić kadłub biżuterią i położyć podkład, więc może wrzucę coś jeszcze na deser

 

Dobra, koniec pitolenia, czas na fotki:

3J9bmr4.jpg

SABb4AH.jpg

 

T4oshnj.jpg

GDi8YdO.jpg

 

6229EmF.jpg

XpBHA5P.jpg

 

crOXyGf.jpg

kIGEca0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet coś idzie Aktualnie morduje się z żurawikami łodziowymi, na zmianę z Gustavem Dziesiątym z Revella, postaram się dziś jakieś fotki obu wrzucić - oczywiście w odpowiednich działach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Mietek pochłonął dziś większość mocy przerobowych. Jakby ktoś chciał zerknąć, tutaj jest link:

Mieczysław Gustav X

 

Kiri poświęciłem nieco mniej czasu, ale też okazało się, że te żurawiki wymagają niezłego główkowania... Także zostawiam je na środę, a tak obecnie prezentuje się "Starsza Pani"

 

irbXT3A.jpg

xwuCE2B.jpg

7cPQy2o.jpg

GvIH6nr.jpg

EwtN8RO.jpg

 

Poprawiłem widoczne części "bąbli" przeciwtorpedowych, wykonałem komplet odpływów wody z pokładów, oblachowałem kadłub na ile mogłem na tym etapie. Po malowaniu przyjdą jeszcze relingi i osłony schodni pokładowych - wydziergałem otwory w pokładzie, by zaznaczyć owe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ma się dziać, tylko weny brak Mam na razie tylko żurawiki na prawej burcie, ale są do poprawy, cokoliki wyszły strasznie wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się martwię nieco Forest.... o Twojego Ojca. Czy dostanie Kiri czy nie.... Na czas.

Moim skromnym zdaniem będzie nieco łatwiej jeśli detale pokładu pomalujesz oddzielnie i zamocujesz po pomalowaniu pokładu. Powinno być lżej z jego maskowaniem.

 

 

Czekam niecierpliwie na CDN - wszak budujesz legendarną jednostkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
I jak tam dzialania w stoczni ???
Nijak, więcej się gada niż robi.... jak zwykle

Nie do końca... Nadrabiam zaległe zamówienia, przed końcem miesiąca wracam z warsztatem, który mam nadzieje skończyć przed moimi imieninami, czyli ni mniej, ni więcej, tylko przed Św. Patryka (i Zbigniewa )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.