Skocz do zawartości

DICKER MAX 1:35 TRUMPETER


Radziecki102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam mój drugi ukończony model. Wyszło jak wyszło czyli adekwatnie do moich skromnych możliwości.

 

DSC00238_zpsmiwc1rvr.jpg

 

DSC00230_zpstefyezuh.jpg

 

DSC00237_zps6wjcyyqm.jpg

 

DSC00233_zpsyv3l8a06.jpg

 

DSC00234_zpslg7uzith.jpg

 

DSC00236_zpsrissuruv.jpg

 

DSC00235_zpsuhz6qvwi.jpg

 

DSC00232_zpszjj3y6xd.jpg

 

Model nie da kogoś z moim stażem , troszkę brakuje spasowania .Zwłaszcza nadbudówka z błotnikami i wanną.

Szału nie ma i długo jeszcze nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na drugi model to zadziwia ilość zastosowanych technik . Model fajnie się prezentuję, jak dla mnie to tylko zbyt jednolicie ubłociłeś dolną część kadłuba (pod gąsienicami) - jest zbyt szczelnie przykryta, chociaż fajnie pomalowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł.

Jak na drugi model to zadziwia ilość zastosowanych technik . Model fajnie się prezentuję, jak dla mnie to tylko zbyt jednolicie ubłociłeś dolną część kadłuba (pod gąsienicami) - jest zbyt szczelnie przykryta, chociaż fajnie pomalowana .

 

Elegantes!

Fajnie wyszedł.

 

 

Dziękuję ale to wciąż nie to co chciałbym prezentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że to nie to co byś chciał - mam to samo

 

Wyszedł naprawdę nieźle, a co najważniejsze słuchasz bardziej doświadczonych (broń boże nie chodzi o mnie - ja kończę 4 model i za krótki jestem) i poprawiasz, a nie strzelasz focha

Będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No mnie też się podoba - co prawda gąski zbyt czyste i za mocno się świecą (w porównaniu z tym co masz za nimi - czyli mocno ubrudzony spód pojazdu). Ale widać zastosowanie różnych fajnych efektów weatheringowych - fiu fiu :-) Elegancko!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pozytywny odbiór.

 

Powiem tak, najczęściej mam tak że aż się boję wrzucać tutaj fotki moich wypocin bo to co pokazuję odbiega od tego co oglądam tutaj i w wszelkich video tutorialach ,wciąż czegoś brakuję .Z drugiej strony dobrze mieć nad sobą ''bata'' w postaci doświadczonego grona użytkowników tego forum,wszelkie rady ale i krytyka są motywujące .

 

No ale dobra, starczy tego cukrowania, jak to się mówi :trening czyni mistrza , więc startuje z kolejną budową .

Do zobaczenia na warsztacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nawet jak wstawisz coś co nie ma aprobaty to i tak warto. Dobrze znać w miarę obiektywną ocenę. Model ładny, ale nie widzi mi się sposób ubrudzenia przodu wanny - cała płyta równo i do kreski. Następnym razem spróbuj nasyfić bardziej przy gąsienicach i słabiej na środku. Dołożyć brudu zawsze można jakby coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.