Skocz do zawartości

[in-box] F-14A Tomcat // Tamiya // 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej 300 Pln można Tamkę kupić na LuckyModel, w miarę połączyć promocje poczta Surface 2$ + inne zniżki. Niedługo gwiazdka także jak ktoś może poczekać 2/3 miesiące to zawsze jakiś zysk w portfelu, bo i promo się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny transportu są jakieś dziwne. Chyba, że poczta lotnicza tak tam potaniała. Pamiętam, że nie tak dawno za pudło wielkości mniej więcej F-14 Tamki płaciłem gdzieś w okolicach 20 $.

W Hong Kongu dochodzą jeszcze do tego te niekorzystne przeliczniki z dolara - zawsze wychodzi tego więcej niż wynikałoby z naszych tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ceny transportu w LM znacznie potaniały, co widać od kilku miesięcy.

No i sporo jest tam drobnicy (np. kalkomanie) gdzie transport lotniczy jest za free.

Podobna sytuacja jest na eBayu, gdzie wielu sprzedających z Hong Kongu ma darmowy transport do Polski.

Ja tam nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem właśnie rzeczy z wysyłką za free, więc te obniżone ceny wysyłki sporego pudełka z lekka mnie zaskoczyły. Oczywiście nie ma co narzekać, bo ceny na towary dalekowschodnie i tak są tam dość niskie, choć nie tak atrakcyjne jak z 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o promocjach które się pojawiają, tj. poczta surface za 2 $ (taką mają czasem promo) przy oczywiście zakupie powyżej 120 $, czyli jak się skrzyknie kilku to jest całkiem całkiem - do tego dodać jakieś inne obniżki (wypracowane) to da radę nawet do 260 pln zejść

Na przykład mamy 10 % zniżki na sam model to daje 62,99 $ , zamawiamy dwie sztuki dla Kolegi bo promo na surface 2 $, wychodzi w sumie zaokrąglając 125 Dolków, wg. xe.curency mamy jakieś 521 pln + zakładam jakiś narzut na kartę 10 pln. to 531 PLN na dwóch = 256 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że z normalnego przeliczenia z dolarów mamy 520 PLN to trzeba się liczyć, że przy tej sumie na karcie ubędzie nam jakieś 40 PLN więcej. Duża paczka to też większa szansa na to, że przyczepią się do niej w UC (nie uwierzą w to co im na deklaracji napisało LM ). Ogólnie na pewno taniej niż w Polsce, ale mam awersję do wysyłki surfjsem od czasu gdy raz czekałem na dojście jednej paczki takim sposobem jakiś rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to czy ktoś wie kiedy można się w Polsce spodziewać drugiej transzy TT?

Parę tygodni minęło od dnia kiedy te F-14 pojawiły się i zniknęły, chyba więc niedługo można oczekiwać kolejnej dostawy?

 

Ale w Polsce sa nadal dostępne, np. w m-zone jest 5 sztuk za 399,99. Może cena nie powala, ale dostępne są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.