Skocz do zawartości

[in-box] F-14A Tomcat // Tamiya // 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd taka informacja?

Z tej strony:

http://plastmodel.pl/_cms/view/27/rabaty.html

 

"...Rabyt w sklepie, nie sumujemy. Wybieracie Państwo najbardziej korzystny rabat dla siebie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, przy opcji "gift", zaniżonej cenie, itp, czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam, i tak UC ocenia po swojemu
W UC tak jak w skarbowce, nie liczy się ile za to dałeś, w jakim jest stanie, tylko co oni o tym sądzą. Gift wcale nie oznacza braku cła. Wszystko zależy od szczęścia.

 

Dokładnie, większe pudła niemal zawsze powodują zainteresowanie UC. I nie za bardzo interesuje ich to ile zadeklarowało LM czy inny sprzedawca. Można powiedzieć, że kombinacja duże pudło + niska deklaracja od razu wydaje się podejrzana.

 

Coś kojarzę, że kiedyś właśnie sumowali, ale może mi się coś pokręciło.

W każdym razie przez parę dni TT za -12% w Plastmodelu.

 

Kiedyś tak było - rabaty się sumowały, ale wtedy ten dodatkowy to było tylko 5 czy 7 %.

 

Obecnie nie sumują się, czyli jest maksymalnie tyle ile "dobry klient" dostanie w mailu - 8, 10 albo 12 %.

 

Tutaj też mają jeszcze "krajowego" F-14 z Tamki w stosunkowo dobrej cenie promocyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 stron poematu o tym modelu sprawiło że też sobie go kupię. Ale pod warunkiem że zacznie go konfekcjonować Italeri na mocy obustronnej umowy z Tamiyą i w niższej cenie. Wszakże Tamka ma w ofercie Italerowskiego Hawka. To że droższy niż oryginalny "Włoch" to tylko szczegół. Figurki przecież tanie nie są

http://www.mojehobby.pl/products/Hawk-Mk.66-Swiss-Air-Force.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo,

Ja tam kupiłem TT za 383pln jak się tylko pojawił, nie wiem ile teraz bo nie pytałem

 

Byłem tam wczoraj ale nigdzie tego modelu nie widziałem, widać ktoś zanabył.

Ale to dobrze, bo nie wiem czy bym nad sobą zapanował i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pod warunkiem że zacznie go konfekcjonować Italeri na mocy obustronnej umowy z Tamiyą i w niższej cenie. Wszakże Tamka ma w ofercie Italerowskiego Hawka. To że droższy niż oryginalny "Włoch" to tylko szczegół. Figurki przecież tanie nie są

 

A Italeri kiedykolwiek sprzedawało jakieś przepakowane Tamki 1/48 ? Jakoś sobie nie przypominam. Wątpię by Tamiya "odstąpiła" komuś Tomcata, po co sobie robić konkurencję i to własnym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Parę fajnych dodatków się pojawiło:

- Aires wypuścił dysze otwarte i zamknięte (ciekawe czy wypuści mieszane):

 

image.file.php?object=product-photo&id=3368

image.file.php?object=product-photo&id=3368

 

- Eduard planuje (poza blaszkami do kokpitu, na zewnątrz i do silników, oraz foteli i masek) wypuścić zdaje się blaszki do grilla działka (chyba po to żeby można było zrobić późniejsze wersje maszyn) oraz wczesne koła, zamienniki zestawowych (te niedawno wydane koła Edka są zdaje się późniejsze i nie mogą zastąpić kół zestawowych):

 

http://www.mojehobby.pl/products/F-14A-grilles-STEEL-TAMIYA-61114.html

http://www.mojehobby.pl/products/F-14A-wheels-early-TAMIYA.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.