Jump to content
Solo

[in-box] F-14A Tomcat // Tamiya // 1:48

Recommended Posts

Coś kojarzę, że kiedyś właśnie sumowali, ale może mi się coś pokręciło.

W każdym razie przez parę dni TT za -12% w Plastmodelu.

Tylko że nie ma TT teraz w Plastmodelu.

Nie do końca, przy opcji "gift", zaniżonej cenie, itp, czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam, i tak UC ocenia po swojemu
W UC tak jak w skarbowce, nie liczy się ile za to dałeś, w jakim jest stanie, tylko co oni o tym sądzą. Gift wcale nie oznacza braku cła. Wszystko zależy od szczęścia.

Dokładnie, większe pudła niemal zawsze powodują zainteresowanie UC. I nie za bardzo interesuje ich to ile zadeklarowało LM czy inny sprzedawca. Można powiedzieć, że kombinacja duże pudło + niska deklaracja od razu wydaje się podejrzana.

Coś kojarzę, że kiedyś właśnie sumowali, ale może mi się coś pokręciło.

W każdym razie przez parę dni TT za -12% w Plastmodelu.

Kiedyś tak było - rabaty się sumowały, ale wtedy ten dodatkowy to było tylko 5 czy 7 %.

Obecnie nie sumują się, czyli jest maksymalnie tyle ile "dobry klient" dostanie w mailu - 8, 10 albo 12 %.

Tutaj też mają jeszcze "krajowego" F-14 z Tamki w stosunkowo dobrej cenie promocyjnej.

Solo co ty tak o ceny we wszystkich sklepach pytasz chcesz kupic ze 10 szt na handel???

Solo żyje tym modelem - już widzę jak go zacznie sklejać co to będzie za szoł.

Nie wiem skąd takie wnioski, ale niesłuszne.

Model od kilku tygodni kurzy się na stosiku i jakoś nie mam ochoty do niego wracać, a już na pewno robić w najbliższym czasie.

11 stron poematu o tym modelu sprawiło że też sobie go kupię. Ale pod warunkiem że zacznie go konfekcjonować Italeri na mocy obustronnej umowy z Tamiyą i w niższej cenie. Wszakże Tamka ma w ofercie Italerowskiego Hawka. To że droższy niż oryginalny "Włoch" to tylko szczegół. Figurki przecież tanie nie są

http://www.mojehobby.pl/products/Hawk-Mk.66-Swiss-Air-Force.html

hahahaha

Poczekasz jeszcze troche na to. Tamka musi najpierw zarobic na nim

Model od kilku tygodni kurzy się na stosiku i jakoś nie mam ochoty do niego wracać, a już na pewno robić w najbliższym czasie.

Szkoda

Czy 340 pln to dobra cena ?

Plus przesyłka? Ja za swojego dałem 350 bez dostawy. Jak dla mnie - dobra cena.

Solo,

Ja tam kupiłem TT za 383pln jak się tylko pojawił, nie wiem ile teraz bo nie pytałem

Byłem tam wczoraj ale nigdzie tego modelu nie widziałem, widać ktoś zanabył.

Ale to dobrze, bo nie wiem czy bym nad sobą zapanował i...

Stoi na półce po prawej strony od wejścia - w gablocie z rurami 1:32 frontem do środka sklepu. ;)

Dokładnie się rozglądałem, moim zdaniem nie było go już tam.

Ale możliwe że przeoczyłem, nie będę się upierać.

Tak czy inaczej dobrze że go nie zauważyłem, bo po co mi szósty model Tomcata w domu.

Ale pod warunkiem że zacznie go konfekcjonować Italeri na mocy obustronnej umowy z Tamiyą i w niższej cenie. Wszakże Tamka ma w ofercie Italerowskiego Hawka. To że droższy niż oryginalny "Włoch" to tylko szczegół. Figurki przecież tanie nie są

A Italeri kiedykolwiek sprzedawało jakieś przepakowane Tamki 1/48 ? Jakoś sobie nie przypominam. Wątpię by Tamiya "odstąpiła" komuś Tomcata, po co sobie robić konkurencję i to własnym produktem.

Parę fajnych dodatków się pojawiło:

- Aires wypuścił dysze otwarte i zamknięte (ciekawe czy wypuści mieszane):

image.file.php?object=product-photo&id=3368

image.file.php?object=product-photo&id=3368

- Eduard planuje (poza blaszkami do kokpitu, na zewnątrz i do silników, oraz foteli i masek) wypuścić zdaje się blaszki do grilla działka (chyba po to żeby można było zrobić późniejsze wersje maszyn) oraz wczesne koła, zamienniki zestawowych (te niedawno wydane koła Edka są zdaje się późniejsze i nie mogą zastąpić kół zestawowych):

http://www.mojehobby.pl/products/F-14A-grilles-STEEL-TAMIYA-61114.html

http://www.mojehobby.pl/products/F-14A-wheels-early-TAMIYA.html