Skocz do zawartości

T-90 MS 1/35 TIGER MODEL


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! Mam nadzieję że mi Koledzy pomogą, w podjęciu decyzji. Chodzi o gąski do tego modelu. Mam zestawowe, spadkowe po Terminatorze Menga oraz Miniarmowe. Nie wiem które założyć. Te z Menga czy te z Miniarmu. Popatrzcie drodzy oglądający i powiedzcie, które bardziej pasują do tego czołgu. Tu mała konfrontacja:

 

_20170201_215046_zpsdgfec96q.jpg

 

Czarne to Meng, szare Miniarm. Proszę nie zwracać uwagi na merytorykę, bo zarówno jedne jak i drugie są prawidłowe dla tego czołgu, w realu. Chodzi mi o wygląd gąsienic. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za opinie Koledzy. Być może jeszcze dziś zrobię jeszcze jedną konfrontację, tym razem z pomalowaną na czarno gąską Miniarmu. Jeśli zdania bedą wciąż te same, Miniarm idzie do szuflady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za opinie Koledzy. Być może jeszcze dziś zrobię jeszcze jedną konfrontację, tym razem z pomalowaną na czarno gąską Miniarmu. Jeśli zdania bedą wciąż te same, Miniarm idzie do szuflady.

 

Maluj te z Mini i się nie przejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, ale przyznam, że byłem już bliski wysłania ich do kosza. Dużo było ogniw nie dolanych, powykrzywianych i w ogóle. Na szczęście w woreczku było około 200 ogniwek, więc było z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam! Dziś odebrałem nowego aerka, więc wypadało by wziąć się za dokończenie czołgutka. Mam jednak mały problem. Problem z odcieniem zieleni. Zwracam się do szanownego grona o pomoc w doborze koloru. W tym miejscu zapodaję fotkę referencyjną i może ktoś z Was, będzie w stanie, na jej podstawie określić co to za zieleń:

 

Tiger%20Model%20T-90MS%20Tagil%2016_zpsddf1bxo7.jpg

 

Dodam, że próbowałem z kolorem Khaki green, ale to zdecydowanie nie to. Dla porównania pokażę fotki moich starych 90-tek i może to ułatwi sprawę:

 

DSCI0248_zpsjysktwie.jpg

 

Obraz140_zps44a8580a.jpg

 

Pierwsza fotka, to Dark Green Vallejo Air, a druga to Russian Green z tej samej palety. Proszę pomóżcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź od XF-58 i dodaj do niej nieco XF-19 lub białej z żółtym... A to zdjęcie pierwsze, to ma zielony zbliżony do tego co jest na oryginale tylko na przodzie, choć i tak jest on za bardzo doświetlony słońcem.... Tyle mojego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się podmalowało. Niestety konieczne są poprawki. Niedokładnie zamaskowałem, ale tragedii nie ma:

 

_20170331_083033_zpsk1np9ptw.jpg

 

_20170331_083111_zps3snhkree.jpg

 

_20170331_083153_zpscldisg4d.jpg

 

Mam nadzieję, że tragedii nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek nie za jasny trochę? Czym go chcesz washować później?

 

Może i jest za jasny, ale nie ma tu jeszcze Sidoluxu, który jak wszystkim wiadomo, przyciemnia kolory, więc może nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek nie za jasny trochę? Czym go chcesz washować później?

 

Może i jest za jasny, ale nie ma tu jeszcze Sidoluxu, który jak wszystkim wiadomo, przyciemnia kolory, więc może nie będzie tak źle.

 

Będzie zdecydowanie gorzej... Przy czym gorzej należy czytać - inaczej niż na oryginale...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.