Skocz do zawartości

Czyściciele


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako baza do dalszych działań ta wersja podoba mi się zdecydowanie bardziej. Kibicuje również prawu grawitacji i jeśli to nie rzeka, tylko wypływ nadmiaru wody, to spadek musi być pionowy, lub prawie pionowy. Może być tak, jak pokazałeś. Teraz walcz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza zdecydowanie lepsza. Teraz wklej kilka kamieni/cegieł w różnych odstępach ( nie tak ja poprzednio - za gęsto i nienaturalnie ) i nałoż z pędzla trochę vikolu - po wyschnięciu da Ci półprzezroczystą powłokę - imitację spienionej wody przed kamieniem i kilka rozciągniętych smug po obu stronach kamienia ( jak na filmiku YT ). Na sam koniec z suchego pędzla potraktuj górę spienionej wody białą farbą

 

Czekam na dalsze postępy

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogę dalej ruszać, poprzednia woda była z Hot Gule a teraz z Plexi

 

Tabliczki do moich prac też gotowe.

Dla zainteresowanych podam dane kontaktowe. A grafika będzie wg waszego projektu.

Cena wykonania to tylko 6,30zł przy wymiarze 5x10cm

 

CO06D8Q.jpg

cGi12Vw.jpg

sAicJSB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo fakt moglem je pomalować, ale i tak będę najpierw poprawiał białą farbą wokół nich, to je pomaluję.

Chociaż ciągle myślę o zrobieniu jakiejś zasuwy zamykanej od spodu.

Po bokach spływu też trzeba zrobić mokry ślad wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Spień” trochę wodę na styku wodospadu i tafli wody. Kamienie to w jakim celu tam leżą? W dodatku w szyku defiladowym.

 

Spieniłem ale teraz nie jestem pewien czy nie za mocno, bo wydaje mi się, że wali po oczach, nie wiem czy ta biel i lampa błyskowa?

A kamieni można dołożyć, to nie problem.

Może jakiś wash żeby przytłumić, ale nie wiem jaki kolor. Pierwszy raz robię wodospad a to nie to samo co kałuże

 

zi587qt.jpg

JTAzMPX.jpg

baiP0lu.jpg

FZGWDeE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czas wprowadzić do kanału moich twardzieli - Metra "CZYŚCICIELI"

 

Tak jak 116lat temu Romanowów obalono, carat rozgromiono, tak i tym razem z Metra mutantów przepędzono .

I odbędzie się impreza. Zjadą się goście, będzie balanga

 

Tak się uczci święto Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej

 

Kek5lCL.jpg

uJXguyQ.jpg

UJaKZ8L.jpg

 

116 lat odnosi się do roku 2033.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z pracy czekała na mnie niespodzianka

 

Dotarły do mnie poprawione tabliczki, akurat w rocznicę rewolucji

Wyglądają pierwsza klasa a te kropeczki to błyski jak lakierze samochodowym taki metalik.

Szkoda, że te fotki nie mogą oddać tego efektu i jak fajnie wyglądają

tUonali.jpg

KjwEVeh.jpg

5xqpDaQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na małe uzupełnienie pierwszego poziomu, bo na dole za bardzo nic się nie zmieniło.

Chyba że kolor podświetlenia na bardziej zielony a nie taki jak poście powyżej.

Na górze wygląda to tak jak na fotkach plus dodano dwóch czmychających po kablach kanalarzy.

Tabliczkę planuję dać tam gdzie jest na fotkach. Chyba, że macie jakieś inne pomysły to można jeszcze coś pozmieniać.

 

E6Lr1Ed.jpg

JHCtyCV.jpg

krSsg8j.jpg

Ao7Mf4n.jpg

gtrY0pX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.