Skocz do zawartości

MiG - 29 1:48 Academy


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

Prysnąłem bardzo rozcieńczonym surfacerem 1500

Poszpachlowalem szparki na spodzie

lWdPxDN.jpg

Psiknąłem surcerem czarnym od Vallejo

EixM82r.jpg

Te ślady na wlotach -przykleił mi sie do podstawki

8T6XTkx.jpg

Dysze zestawowe , troszkę je pociąłem mocno pocieniłem

3Zd7f12.jpg

Aby je troszkę urealnić ,muszę pozbyć sie tych wyobleń zaznaczonych na zdjęciu

zkkSdtx.jpg

Na razie tylko tyle ,a i robię wszystko ,aby nie zacząć malować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie morduj się z tymi dyszami, kup Amigo models lub inne . np edka. lub dobry klon ., jest na AllegroTe, to spółdzielnia pracy,, daremny trud::,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne kupowanie dysz . Po co ? Co to pomoże ? . Będzie jak róża w nocnik. Przecież widać , ze modelarz ma problem z podstawowymi technikami modelarskimi , a Ty mu dysze każesz kupować.

Jureczku obawiam się , ze tzw digital camo  to jednak trochę nie na Twoje siły .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie?Niech zobaczy różnice.Pokaż jak sam to zrobiłeś i nie krytykuj kogoś kto nie stoi w bramie za rogiem i czeka na zeta na browar ,tylko  ma podobną pasję.Nie każdy może być Rembrantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodałeś mi  kopa .Teraz to już na pewno nie ruszę  ?️

Dodatków nigdy nie kupowałem , bo jak widzisz technika sklejania nie jest u mnie na poziomie modelarskim

Sklejam bo lubię , dla siebie i wnuków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć  biorę się za model to myślę,,,wow,, ale go zrobię.I jak wyląduje w galerii , to widzę błędy, które mi umknęły.Nawet Andrzej Ziober  bije się w piersi.A gdzie mi do Niego.Czasem sobie myślę, czy to jest już obsesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu żadnego wstydu nie ma.To się nazywa modelarstwo. To coś jak wyprawa Odyseusza po złote runo.

.Sięgaj po to czego nigdy nie złapiesz.Ponoć  mu się udało! Mity mogą wszystko!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się takie podejście.
Jureczku, nie daj sobie nigdy wmówić, że czegoś tam nie możesz albo nie powinieneś, bo nie umiesz albo że za wcześnie. Walić to, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.
Najwyżej zepsujesz teraz, za to potem już nie.
Ja tak do tych rzeczy podchodzę i wciąż żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo jak coś spieprzę to mnie opierdzielisz ,jak coś mi się uda fajnie zrobić to pochwalisz

Dzieki za to

Dysze muszę wypolerować , nawet mi sie podobają , jednak po powiększeniu  na fotkach , wyszły babole

9NGqgLJ.jpg

Wstępnie prysnąłem dol

oyyzslj.jpg

I dołożyłem sobie dysze

NOjC3i3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze wystrugałem nowe , nawet podobne do originale ,nie jest  to Aries ale jestem zadowolony

Przygotowałem gore

PpwcG92.jpg

I naszykowałem zestaw do pracy

Q9OPVq9.jpg

Przedrukowałem kalki są od Cartografa jednak bardzo odbiegają od orginalu ,będę kombinował

fyKdTbO.jpg

Przygotowany do malunku

I pierwsze podejście

VRPx99s.jpg

Cholernie trudno ,jednak zabawa super

Do końca daleko , nie da rady przyspieszyć

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 619

Na pewno wyjdzie SF ,ponieważ jest mi bardzo trudno układać ten kamuflaż , ale zarąbiście mi się podoba

Wychodzi troszkę nierówno , myślę , ze uda mi się to wyrównać gdy będę malował  kolor pośredni - FS 36320 Gunze H-307 tzn. ciemniejszy od jasnego -baza , a jaśniejszy od ciemnego

Zabawa naprawdę przednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyglada choć współczuje ilości  pracy , bo musi być katorga, następnym razem polecam maski  :) Naprawdę trudne to nie jest, ja malowałem su27 w digital i myśle ze było to łatwiejsze niż kładzenie kalek.

https://www.martola.com.pl/pl140/produkty74692/digital_mikoyan_mig_29ub

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka katorga to nie jest . Kalki bardzo odbigaja od orginalu , dlatego tak jak pisalem wczesniej kombinuje . aby jak najbardziej sie zblizyc do orginalu

Porobilem szablony z przedrukowanych kalek i na podstawie zdjec usiluje je odpowiednio -'' umaskowac ''

i7pSDvo.jpg

eZNtwdP.jpg

Na zdjeciu ponizej rozkad kalek

fTtmPd4.jpg

Tak wygląda orginal i do takiego efektu chce sie zbliżyć

 

1929085.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.