Skocz do zawartości

Grumman F-14A TOMCAT - TAMIYA - 1:48


DarkWing

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Ja mam takie wrażenie, że kolega Solo (ale nie tylko on) wprowadził, celowo, albo i nie, niepotrzebne emocje, a teraz tak jakby się dziwił, co też się porobiło, natężenie absurdu.

Cały czas apeluję o wzajemny szacunek i szacunek dla pracy włożonej w wykonanie modelu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu oceniłem model według własnego poczucia estetyki, a kilka osób nie potrafiło przyjąć tej krytyki do wiadomości i przejść nad tym do porządku dziennego. Nie pisz mi o szacunku, bo w mojej krytyce odniosłem się do autora z szacunkiem, czego on niestety nie potrafił odwzajemnić. Publikując zdjęcia swojego modelu na forum dyskusyjnym, szczególnie w galerii, warto mieć na uwadze to, że nie zawsze otrzyma się wyłącznie pochwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Solo, to wszystko racja - bardzo dobrze, że napisałeś co o tym sądzisz i jak najbardziej krytyki można się spodziewać na forum, oczywiście że tak jest. W moim odczuciu tylko styl niektórych krytycznych wpisów w tym wątku (nie tylko Twoich) w****wił wielu ludzi, no i nie ma się co dziwić, że od tego momentu dyskusja może nie jest już taka miła i racjonalna, jak mogła by być. Ty trochę zbierasz żniwo tych złych emocji, myślę że dlatego, że jesteś najbardziej aktywny i sprawiasz wrażenie najbardziej przekonanego o własnej racji. Z własnego doświadczenia wiem, że takie przekonanie potrafi ludzi bardzo rozdrażnić. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pmroczko napisał:

Ty trochę zbierasz żniwo tych złych emocji, myślę że dlatego, że jesteś najbardziej aktywny i sprawiasz wrażenie najbardziej przekonanego o własnej racji.

Dobrze, następnym razem będę pisać "ten model wygląda super, ale mogę nie mieć racji". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Model wyszedł ładnie, ale wali po oczach ten preshading. Wydaje mi się że rozumiem o co chodzi chłopakom. Model przy odrobinie cieniowanie wyglądał by zdecydowanie realniej, nie musi byc utytłany. Można było z niego wiecej wyciągnąć. Pod spodem Mój z praktycznie tym samym odcieniem górnej powłoki tylko w malowaniu póżniejszym bez białego spodu. Gdybys poszedł w tym kierunku tylko lepiej niż ja było by idealnie.

DSCF4521.JPG

DSCF4522.JPG

DSCF4524.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.