Skocz do zawartości

Su-57 - Hobby Boss - 1:72


Czesio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Ruszam z warsztatem najnowszego rosyjskiego myśliwca czyli Su-57. Model będzie od Hobby bossa z raczej bardzo drobnymi modyfikacjami w postaci przewodów, pasów itp. aczkolwiek trochę mnie korci żeby opuścić klapy ?
Model będzie pozbawiony kamuflażu, ma on przedstawiać samolot który tyle co zjechał z linii produkcyjnej i przechodzi próby w locie, tak prezentuje się oryginał :

idF8EbO.jpg

IIcFc0Z.jpg

A taki efekt będę chciał uzyskać : 
biMbj3S.jpg


Odnośnie samego modelu to zrobiłem na chwilę obecną jedynie wannę kokpitu, tablicę przyrządów oraz fotel. Panele wewnątrz kokpitu producent zrobił w postaci blaszek fototrawionych i naprawdę wygląda to całkiem fajnie, szkoda że nie dorzucili jeszcze pasów do zestawu. 

tbOWgEW.jpg

0ErqMEl.jpg

 

h5jF9d6.jpg

 

lVLND8r.jpg

 

YRPEXHk.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję w budowie i oglądam z zaciekawieniem.  Nareszcie będzie jakiś stan surowy,  a nie eksploatowany jak się tylko da. Powodzenia.

Edytowane przez tlb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Su-57 to bardzo ładny stealth. Ja czekam na wersję 1/48 od KH, ale i w złej skali można podpatrywać.
Z tego MiG-35 ze zdjęcia niżej to chcesz weathering ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wracam do tematu który wbrew pozorom nie umarł, aczkolwiek ja zacząłem już powoli umierać w środku patrząc na to co kupiłem i w końcu model hobby bossa znalazł się tam gdzie już dawno znaleźć się powinien - w koszu.
Na warsztat trafił model od Zvezdy i w sumie różnic nie będę opisywał bo te modele przedstawiają dwa różne samoloty, oczywiście na ogromny plus dla Zvezdy. Póki co mam przeszlifowany kadłub bo oryginalnie był chropowaty, pogłębiłem linie podziału i biorę się za nitowanie. Do zobaczenia wkrótce.
@Tap-Chan tak, z Miga-35 chcę ściągnąć "malowanie" i minimalne, ale jednak zauważalne ślady zużycia, a raczej użycia ?  
ifpWm6L.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się naczytalem w rosyjskich internetach T 50 od zwiezdy i su 57 od zwiezdy to są dwa różne modele. Prawdopodobnie ten co masz też musisz wysłać w kosz. Su 57 różni się nawet kadlubem od tego co masz. Natomiast jeśli Ci nie zależy, to czemy by nie zrobić akurat tego. Ale naprawdę bardzo chwała ten najnowszy. Su 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.