Skocz do zawartości

W-3T Sokół 1:48 Answer


ManiekB

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, bazylms napisał:

Jeżeli jest podobny do tego co w ruskich to w Mi-24 użyłem mieszanki Tamiya X-14 i X-28. Niestety robiłem na oko i nie mam proporcji.

Jeżeli planujecie więcej polskich czy radzieckich maszyn, to proponuję kupić dedykowany kolor od Hataki. Rozwiązuje problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bazylms napisał:

Jeżeli jest podobny do tego co w ruskich to w Mi-24 użyłem mieszanki Tamiya X-14 i X-28. Niestety robiłem na oko i nie mam proporcji.

Jeżeli planujecie więcej polskich czy radzieckich maszyn, to proponuję kupić dedykowany kolor od Hataki. Rozwiązuje problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Malunki kabiny zakończone.

szmaragdowy rosyjski uzyskałem z farb XF-8 rozjaśnionego białym i dodane kilka kropel XF-26. Podłoga nie jest tak czerwona jak na zdjęciach.

Pozdrawiam

 

IMG_20191004_203534.jpg

IMG_20191004_203555.jpg

IMG_20191004_203632.jpg

IMG_20191004_203647.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ManiekB napisał:

Podłoga nie jest tak czerwona jak na zdjęciach.

Spoko..na śmigłowcach które wychodza z fabryki podłoga tak właśnie wygląda..moim zdaniem kolor podłogi jak najbardziej ok...jeśli chcesz sie czepić podłogi to nie bardzo wiem skąd taki układ przetłoczeń...ale luz..ma cieszyć:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, CINEQ napisał:

Spoko..na śmigłowcach które wychodza z fabryki podłoga tak właśnie wygląda..moim zdaniem kolor podłogi jak najbardziej ok...jeśli chcesz sie czepić podłogi to nie bardzo wiem skąd taki układ przetłoczeń...ale luz..ma cieszyć:))

Witam

Tak i kolor dopasowałem do zdjęć. A co do przetłoczeń na szybko znalazłem zdjęcie blaszki parta i na podstawie jej zrobiłem te wypukłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mandrivecs napisał:

W życiu bym nie wpadł, że Sokół ma czerwoniastą podłogę... 

każdy jeden w oryginale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ManiekB napisał:

W-3T Sokół 1:48 firmy Answer, w malowaniu Marynarki Wojennej RP 0304 z 2011 r.

Mógłbyś wstawić zdjęcie z malowaniem ( chyba chodzi o białego ) , coby się już tak naprawdę "napawać" ??pierwszym warsztatem Sokoła w 1/48 .

Pozdrawiam Hello

PS jeszcze nie minęła doba a już jest prawie 1000 wejść - zepsujesz serwer ?

Edytowane przez Hello
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze modelu , dopiero u pocztowców więc mogę nie wiedzieć . Tablica z zegarami wyszła elegancko . To jest zestawowa czy coś więcej ? I dziękuję za zdjęcie , będę robił takiego samego . Niebieskie pasy na kadłubie planujesz zrobić z kalkomanii czy będą malowane ?

Pozdrawiam Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hello napisał:

Nie mam jeszcze modelu , dopiero u pocztowców więc mogę nie wiedzieć . Tablica z zegarami wyszła elegancko . To jest zestawowa czy coś więcej ? I dziękuję za zdjęcie , będę robił takiego samego . Niebieskie pasy na kadłubie planujesz zrobić z kalkomanii czy będą malowane ?

Pozdrawiam Hello

Witam

Tablica zestawowa. Zobaczymy powalczę z kalkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.