Skocz do zawartości

F-15 1/48


jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Ośmielony brakiem mocno negatywnych komenatarzy postanowiłem pokazać resztę swoich wypocin na tym zacnym forum.

Proszę śmiało wytykajcie wszystkie byki. Bez tej wiedzy nie zrobię kroku dalej.

Reszta w innych galeriach.

IMG_5410.JPG

IMG_5411.JPG

IMG_5412.JPG

IMG_5414.JPG

IMG_5417.JPG

IMG_5418.JPG

IMG_5420.JPG

Edytowane przez jacek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny F-15, czysto zrobiony, ale zdjęcia nie pozwalają docenić tego modelu w pełni.
Z uwag to miałbym zastrzeżenia do żywicznych dyszy, których listki nie przylegają ściśle do wewnętrznej części. Pamiętaj że w prawdziwym samolocie te części są ze sobą połączone i nie ma tam prawa nic odstawać.
Trochę razi dziewiczo czysty spód maszyny, mam wrażenie też że wash jest zbyt ciemny i kontrastowy.
No i nie napisałeś jaki to zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Solo napisał:

Całkiem przyjemny F-15, czysto zrobiony, ale zdjęcia nie pozwalają docenić tego modelu w pełni.
Z uwag to miałbym zastrzeżenia do żywicznych dyszy, których listki nie przylegają ściśle do wewnętrznej części. Pamiętaj że w prawdziwym samolocie te części są ze sobą połączone i nie ma tam prawa nic odstawać.
Trochę razi dziewiczo czysty spód maszyny, mam wrażenie też że wash jest zbyt ciemny i kontrastowy.
No i nie napisałeś jaki to zestaw.

Dysza tak jak w F16 odstaje. To błąd o którym dotąd nie miałem pojęcia.Do zapamiętania na przyszłość. Zestaw od Hasegawy.

Edytowane przez jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moje imię Janusz Orzechowski Jestem z Radomia mam sporo modeli w skali 1/48 do wykonania na zamówienie oczywiście odpłatnie. Bardzo mi się podoba pana wykonanie moze pan by się podjął lub kogoś polecił. Proszę o pilny kontakt 664 700 310.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dopiero teraz tu trafiłem ? Fajna efpietnastka ? żeby moje tak wyszły na koniec będę zadowolony. 

 

Mam tylko jedno pytanie - wygląda jakby była "jednokolorowa" na górnych powierzchniach... Wg mojej wiedzy wszystkie F-15A/B/C/D - wersje myśliwskie miały zawsze przy wyjeździe z fabryk dwukolorową górę (z wyłączeniem eksportowych, okolicznościowych itp.) Zdjęcia nie "ujawniają" plam czy faktycznie ich nie ma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 17:32, thor_ napisał:

Dopiero teraz tu trafiłem ? Fajna efpietnastka ? żeby moje tak wyszły na koniec będę zadowolony. 

 

Mam tylko jedno pytanie - wygląda jakby była "jednokolorowa" na górnych powierzchniach... Wg mojej wiedzy wszystkie F-15A/B/C/D - wersje myśliwskie miały zawsze przy wyjeździe z fabryk dwukolorową górę (z wyłączeniem eksportowych, okolicznościowych itp.) Zdjęcia nie "ujawniają" plam czy faktycznie ich nie ma? 

Niestety na zdjęciach nie widać ciemniejszego odcienia.Użyłem do malowania farb zgodnie z instrukcją ale barwy są tak do siebie podobne że tego nie widać.Do tego oświetlenie słabe.

Planuję poprawić te nieszczęsne dysze o których pisał Solo i wrzucić wtedy nową porcję zdjęć z lepszym oświetleniem.A nauczka jest taka że trzeba troszkę dodać szarości do ciemniejszej farby i wyjdzie w miarę poprawnie tak jam w F-16 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja leży i kwiczy czekając na kalkomanie zza oceanu... Niby wysłali kila dni temu... A za drugą jakoś nie mam serca na razie się brać...

Edytowane przez thor_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.