Skocz do zawartości

M3A3 Bradley 1:35 Meng


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to całkowity poligon doświadczalny jak coś :)

U1jT6gm.jpg

 

szukam i szukam zdjęć ale one nie były chyba tak skatowane jak myślałem, mało jest zdjęć sztuk porysowanych, brudnych i itp, chyba że źle jakoś szukam..

sW9xNqN.jpg

więcej wraków znajduję ?

kr8NtOw.jpg

 

1njy6CH.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bulik58 napisał:

Bengal - bedziesz Bradleya piaskowal? Gorne czesci sa pokryte antyposlizgowa wykladzina.

tzn ? Możesz rozwinąć co masz na myśli ?

więc dalej :)

nie mam pojęcia co z tego wyjdzie

GTXKn8G.jpg

D0uVbuJ.jpg

KI6rw6J.jpg

Tu9WpXm.jpg

HkSkLni.jpg

już miejscami powoli uzyskuję efekt, który chyba chciałbym osiągnąć :)

Mnej61Q.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Wszystko fajnie Bartek, ale w tej chwili, ten pokaleczony chlapacz, nie wygląda dobrze. Może mnie się tylko wydaje, ale przed takim uszkadzaniem, powinieneś go nieco pocienić. 

nie jest wklejony :) zawsze mogę go jeszcze usunąć a tak btw to będę robił z niego wraka na 98% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dobre szczypce tnące, to możesz użyć mosiężnej blaszki i powycinać uszkodzenia sobie ? Ogółem powinieneś trochę "przytłumić" te inno-kolorowe panele w efekcie końcowym. 

Jeśli chodzi o "styranie" Bradleya, to powiem Ci, że śmiało mógłbyś nawet powycinać część burt, bo one często "obrywały" gruzem itd, a zdeformowane zdejmowano, żeby nie uszkodziły układu jezdnego. Zdarzały się urwane lampy z przodu czy z tyłu. Tylne zasobniki (te po lewej i prawej od rampy) też czasem zostawały gdzieś pod gruzem :D 
Nie jest źle, nie rób z niego wraka, masz jeszcze sporo możliwości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

 

Wygląda zacnie. Mam takie 2 w budowie aktualnie. Myślę że trochę podpatrzę :).

Widzę że nie używałeś dołączonych gąsienic ale mam pytanie czy mógłbyś sprawdzić ich jakość wykonania? Nie wiem kiedy kupowałeś ten model ale ja np. jeden kupiłem chyba w 2015 czy 16 (w końcu się doczekał :P) W nim np. wszystkie ogniwa były idealnie odlane. Cała gąsienica jest bardzo mocna i się nie rozpada. Drugi kupiłem jakieś 2 miesiące temu i tutaj sytuacja jest tragiczna... pełno nadlewek, większość ogniw w ogóle się nie trzyma ze sobą i rozpadają się przy ledwo dotknięciu. Po długich a ciężkich udało mi sie jakoś poskładać z użyciem dodatkowych ogniw ze starego modelu. Co ciekawe stare ogniwa łączyły sie bezproblemowo z każdym z nowego nieważne jak kiepskie było i trzymało stosunkowo mocno. Myślę że 1/3 ogniw nie nadawała się do niczego poza sklejeniem ich na sztywno. Szczęście że jest na prawdę dużo dodatkowych i mogłem użyć tych starych. Zastanawiam sie czy to tylko mój egzemplarz czy ten typ już tak ma 5 lat później.

Ogólnie na tym kupionym ostatnio widać zużycie form bo jest mnóstwo nadlewek po wypychaczach ale na szczęście wszystko w miejscach niewidocznych. Także poza gąsienicami składał sie równie dobrze jak ten kupiony dawno dawno temu. Troche też przyoszczędzili na instrukcji no ale mniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.