Skocz do zawartości

F-22 Lighting II Mistercraft F-07


bart207skw

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież takie gnioty z MC to idealna okazja do poćwiczenia rycia linii, szpachlowania i generalnie obróbki tego materiału icon_smile.gif.c9fabb079abf2460420f21d8645112d4.gif

 

Gorzej raczej nie będzie, a jak będzie, to nie szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo ciekawych modeli, a życie jest za krótkie, żeby je wszystkie skleić. Dlatego tym bardziej chyba warto wybierać coś, co pozwoli - nie męcząc się - na uzyskanie dobrego rezultatu. Szkoda życia na takie badziewie, jak te miesterkrafty.

Rozczuliło mnie drugie zdjęcie... Te wnęki podwozia...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za słowa otuchy. co fakt to fakt. sklejam własnie - jestem w trakcie tez Misercraft ale przepak hellera Mirage 3. duzo przyjemniej się skleja. Model starszyy ale dyzo lepiej dopasowany. i w końcu oszklenie pasuje do reszty modelu.

powiem tak i dzięki temu forum się poprawiłem. ale cel mam jeden np. broplanowski puszczyk. po sklejeniu paru modeli MC dużo przychylniej na nie patrze.

mam tez w magazynku mi-2 z HB z dodatkami żywicznymi. i tu taka anegdota: powycinalem ostatnio polówki kadluba, oszklenie, dopasowaniem w rekach i kurde cud - pasuje. Az się nieswojo poczułem. model i wszystko do siebie pasuje niemożliwe :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, bart207skw napisał:

mam tez w magazynku mi-2 z HB z dodatkami żywicznymi. i tu taka anegdota: powycinalem ostatnio polówki kadluba, oszklenie, dopasowaniem w rekach i kurde cud - pasuje. Az się nieswojo poczułem. model i wszystko do siebie pasuje niemożliwe :).

Wezmiesz jaki kolwiek model Tamiya, Dragon(pancerka) i juz nigdy nie bedziesz chcial wrocic do MC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pierwszy raz widzę sklejony model Raptora z MC. Fajnie, że podjąłeś się jego sklejenia i pokazania jak się prezentuje po zbudowaniu prosto z pudełka. Sam zestaw może nie jest jakimś cudem modelarskiego światka ale jeśli komuś nie zależy na super dokładności i wystarczy mu to co oferuje ten zestaw to dlaczego nie skleić go sobie? Można ustawić go w kolekcji Raptorów w 72 i mieć porównanie jak ten model prezentuje się na tle innych miniaturowych F-22. Jednym słowem można ten model wykonać dla fanu bo jak widzę to porównując go ze znanymi mi zdjęciami to różni się od nich i mógłby stanowić jakąś wariację na temat F-22 aniżeli jego porządną miniaturę. A co do samego zamiłowania do modeli MC to nie ma w tym niczego złego i fajnie, że są ludzie, którym się chce budować takie modele i mają z tego frajdę. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.