Jump to content

Czy warto


Anteq00
 Share

Recommended Posts

to jest tg 130? sam aero na all.... to 60 dych z dyszami  i iglicami... mam takiego, maluje do du..y....gleba totalna....

...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda kasy. Lepiej dozbierać do jako tako porządnego kompresora - AS186, bez 5-6 stówek nie ma sensu w ogóle pchać się w kupowanie zestawu. To na zdjęciu nie pociągnie dużo.

Link to comment
Share on other sites

Miałem dokładnie taki zestaw. Zmalowałem nim chyba 3 modele i do jakiegoś szybkiego popryskania modelu to jeszcze ujdzie. Jeśli chciałbyś się bawić w jakieś efekty typu modulacja itp. to już raczej nie da rady. Po pierwsze dla tego, że aerograf jest bardzo niskiej jakości. Po drugie ta pompeczka nie daje stabilnego strumienia powietrza i szybko się nagrzewa więc trzeba się śpieszyć. Po trzecie brak regulacji ciśnienia, ale i tak trzeba malować na maksymalnym bo mocy tez to nie ma. Kompresorek jest też za słaby żeby dobrze przeczyścić aerograf cleanerem po malowaniu więc trzeba go będzie często rozbierać do mycia. W takim przypadku szybko dojdzie do ukręcenia dyszy i po oszczędnościach. Z własnego doświadczenia powiem, że nie warto w to iść bo można się zniechęcić do tego sportu. Za cenę tego zestawu ciężko będzie nawet kupić jakiś konkretny (czyli średniopółkowy) aerograf więc możesz się domyślić jakiej to wszystko jest jakości. Ale żeby nie było, że wszystko złe, to wężyka używam do dzisiaj i to jedyne co mi zostało z tego zestawu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.