Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości ICM


Adams M1A1

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mandrivecs napisał:

Np. te siatkowe/druciane osłony strasznie grubaśne, kanistry nie wchodzą we wszystkie mocowania na bokach... Jest parę dupereli...

Łee Panie toż przecież nie od dziś wiadomo że żaden plastikowy odlew nigdy nie wyjdzie tak cienki jak powinien, dlatego mądrzy ludzie wymyślili coś takiego jak blaszki fototrawione np. siatki uchwyty na kanistry i inne dupersznity... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adams M1A1 napisał:

Mnie zastanawia co innego co to jest w zapowiedziach ta Mobilna brytyjska kaplica i równie tajemniczo brzmiąca ciężarówka kuchenna US Army. Pozdr. A.  

 

To akurat nietrudno sobie wyobrazić, bo jak sama nazwa zapowiedzi wskazuje będą to nowe części, ewentualnie nowe kalkomanie. Wystarczy więc, że dorzucą do swych zestawów Leylanda nowe graty zabudowy i wyposażenia i mamy oto kolejne zestawy np karawanu Montiego, czy mobilnej kaplicy.

 

image.jpeg.557b8096be3637553b88c823de02f016.jpeg

 

st-george-st-paul-dedication.webp.e1a03cae7befc57676ffa6408ebbfcb1.webp

 

Z kolei do zestawów Studebakera, czy nawet Chevroleta G506 (choć raczej tego pierwszego) wystarczy,  że wrzucą na pakę wyposażenie kuchenne i mamy US Army kitchen truck.

 

image.thumb.jpeg.ea5499916b34dc36a896479afdb566d5.jpeg

Fotki z sieci tylko w celach poglądowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafał B napisał:

 

To akurat nietrudno sobie wyobrazić, bo jak sama nazwa zapowiedzi wskazuje będą to nowe części, ewentualnie nowe kalkomanie. Wystarczy więc, że dorzucą do swych zestawów Leylanda nowe graty zabudowy i wyposażenia i mamy oto kolejne zestawy np karawanu Montiego, czy mobilnej kaplicy.

 

image.jpeg.557b8096be3637553b88c823de02f016.jpeg

 

st-george-st-paul-dedication.webp.e1a03cae7befc57676ffa6408ebbfcb1.webp

 

Z kolei do zestawów Studebakera, czy nawet Chevroleta G506 (choć raczej tego pierwszego) wystarczy,  że wrzucą na pakę wyposażenie kuchenne i mamy US Army kitchen truck.

 

image.thumb.jpeg.ea5499916b34dc36a896479afdb566d5.jpeg

Fotki z sieci tylko w celach poglądowych.

Trochę się amerykańskim II wojennym sprzętem interesuję a jakoś mi to nie wpadło w oko. Ja myślałem raczej że to będzie jakaś zabudowa typu furgon coś jak ta warsztatowa czy klub żołnierski na GMC CCKW, a odnośnie Chevroleta G506 to mogli by pomyśleć o pojeździe do treningu strzelców pokładowych z wieżą typu Sperry zamiast paki, albo o wozie straży pożarnej lub samochodzie łączności do układania linii telefonicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

Ja myślałem raczej że to będzie jakaś zabudowa typu furgon coś jak ta warsztatowa czy klub żołnierski na GMC CCKW...

Kto wie, może dysponują jakimiś archiwaliami, których jeszcze nie znamy.

11 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

... odnośnie Chevroleta G506 to mogli by pomyśleć o pojeździe do treningu strzelców pokładowych z wieżą typu Sperry zamiast paki, albo o wozie straży pożarnej lub samochodzie łączności do układania linii telefonicznych.

Tu realizacji takich projektów należałoby się spodziewać raczej po Miniarcie, ale zobaczymy, może nas ICM jeszcze zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.