Skocz do zawartości

Spitfire Mk. Ia


Wojtek190

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Xmen napisał:

geometrii podwozia do drugiego miejsca po przecinku.

SUPER !!!! następny projekt to FW 190 A5

Mógłbyś podać konty podwzia co do drugiego miejsca (najlepiej do trzeciego w skali 1:72)  w FW 190 A-5  

 

 

 

 

Edytowane przez Wojtek190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wojtek190 napisał:

Mógłbyś podać konty podwzia co do drugiego miejsca (najlepiejco do trzeciego w skali 1:72)  w FW 190 A-5  

 

Nie mogę.Ja sobie głowy takimi głupotami nie zawracam.Na forum są "specjaliści " od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Xmen napisał:

Nie mogę.Ja sobie głowy takimi głupotami nie zawracam.Na forum są "specjaliści " od tego.

Ja od dwóch lata czytam i szukam materiałów o FW 190 i nadal jestem w lesie. Na samolotach RAF się uczę (BF 109 w galerii to była próba - średnio wyszła) .

Co do geomertii mojego MK I,  spasowałem przed podkładem i było wg. mnie względnie OK .

Może nie co do drugiego miejsca po przecinku.

Jeżeli piszesz takie uwagi ("do drugiego miejsca po przecinku") to uważam że "zawracasz sobie takimi głupotami" 

Trakuję modelarstwo jako odskocznię.  Interesuję się historią, a modele to dodatek i nachylenie kąta podwozia co do drugiego miejsca po przecinku mam w ...

Pozdrawiam i życzę dużo czasu na kontynuowanie swojej pasji.

Edytowane przez Wojtek190
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wojtek190 napisał:

Mógłbyś podać konty podwzia co do drugiego miejsca (najlepiej do trzeciego w skali 1:72)  w FW 190 A-5  

Podobno 105 stopni ale ręki sobie uciąć nie dam:szczerbol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos stopni to był kiedyś taki dowcip o kursie podwyższającym kwalifikacje ogólne dla milicjantów. Prowadzący ten kurs mówi: kursanty piszcie co mówię, woda wrze w temperaturze 90stoni. Na co jeden z pilniejszych kursantów: Ale panie komendancie woda wrze w temperaturze 100stopni. Prowadzący: milcz tłumoku jak się nie znasz. Piszcie 90 stopni. 

Ale panie komendancie napewno 100.

Dobra, zaraz sprawdzę. Po chwili dobra piszcie 100stopni. 90 stopni to kąt prosty.😁😃🤪

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wojtek190 napisał:

Jeżeli piszesz takie uwagi ("do drugiego miejsca po przecinku") to uważam że "zawracasz sobie takimi głupotami" 

Nie trafione.Wykorzystalem tylko twoją relację . Przepraszam

8 minut temu, abtb napisał:

Podobno 105 stopni ale ręki sobie uciąć nie dam:szczerbol:

No popatrz tego się akurat dzisiaj dowiedziałem.Nigdy nie mierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 

Każdy samolot ma "podwozi e" i kąty nachylenia tego podwozia. W minimum dwóch  wymiarach (przód-tył,i zew. - wew.) 

Zrobiłem ten warsztat żeby posłuchać uwag i nauczyć się czegoś na przyszłość.

Kąt nachylenia co do drugiego miejsca po przecinku  to nie moja bajka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż odezwą się z Zakonu Braci Liczących Nity, dopiero wtedy dowiesz się "które pół dnia dłuższe" :haha:

W dniu 11.12.2020 o 22:32, Wojtek190 napisał:

Trakuję modelarstwo jako odskocznię.

Witaj w Klubie, fun z hobby to podstawa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ponieważ zbliżają się Św. Bożego Narodzenia chciałbym Wam już teraz życzyć DUŻO, DUŻO, DUŻO zdrawia i jeszcze wiećej czasu na Wasze projekty modelarskie.

Zakończyłem prace na mim RF K,  w związku z tym iż było klika błędów nie kontynuowałem tematu na foru,   Nie dorobiłem się jeszcze sprzętu do fotgrafowania dlatego zdjęcia są takie sobie ale na ten moment lepszych nie zrobię.

Jeszcze raz dużo zdrówka i aby wszystko się dobrze "kleiło" i pasowało 😀

Pozdrawiam

S1 (13).jpg

S1 (14).jpg

S1 (15).jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.