Skocz do zawartości

Yamaha XV1600 RoadStar Tamiya 1:12


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Bartas89 napisał:

Dobrze wiedzieć :D Szkoda, że nie wiedziałem tego 3 tygodnie temu, to może już bym miał model na ukończeniu 🤣

Pamiętaj co Ci powiedziałem , powoli i bez pośpiechu a dojdziesz do zamierzonego celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bartas89 napisał:

Dobrze wiedzieć :D Szkoda, że nie wiedziałem tego 3 tygodnie temu, to może już bym miał model na ukończeniu 🤣

Przecież tam wyżej ktoś ci pisał o tym , nawet link do filmu z sklepu AGTOM był.

Tam Tomek tez miał taki problem :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek R napisał:

Przecież tam wyżej ktoś ci pisał o tym , nawet link do filmu z sklepu AGTOM był.

Tam Tomek tez miał taki problem :) 

To widocznie mi umknęło, bo byłem w transie lakierniczym xD 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 22:57, Dorotka napisał:

 

Gdyby "oczka" były uparte (a czasami naprawdę są), to co poniżej załatwia sprawę  🎅

 

Fisheye Eliminator Anti-Silicone Additive - 1 x 30ml | Paint for airbrush manufactured by Zero Paints (ref. ZP-3026) image

Może też być silicone  remover Plus 780 firmy Novol - litr za 15 zł...  Kąpie w tym wszystko przed podkładem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dorotka napisał:

 

Nie może, bo to dwie różne rzeczy, o różnym przeznaczeniu :diabel:

Dlaczego różne?  Oba jak mi się wydaje to zmywacze/rozpuszczalniki  do silikonu ? ale może się mylę...

tego ze zdjęcia nie używałem a problemów oczkowych nie doświadczyłem jak dotąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SirCzajnik napisał:

Dlaczego różne?  Oba jak mi się wydaje to zmywacze/rozpuszczalniki  do silikonu ? ale może się mylę...

tego ze zdjęcia nie używałem a problemów oczkowych nie doświadczyłem jak dotąd...

 

Mylisz się... Ten od ZP lejesz do lakieru, którym malujesz... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dorotka napisał:

 

Mylisz się... Ten od ZP lejesz do lakieru, którym malujesz... :diabel:

Ok. Myślałem, że jest wykorzystywany do mycia strzykawki przed mieszaniem :) Temat prób z ZP jeszcze przede mną  😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SirCzajnik napisał:

Ok. Myślałem, że jest wykorzystywany do mycia strzykawki przed mieszaniem :) Temat prób z ZP jeszcze przede mną  😞 

 

Do mycia strzykawki to Novol się nadaje, tylko po co cokolwiek mieszać strzykawką, tym bardziej z tłoczkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartas89 napisał:

Ten preparat od ZP nie "pogryzie" się z Duxonem? Czy on jest tylko do lakierów od ZP?

 

Generalnie jest dedykowany do lakieru 2k ZP. Próbowałem z 3002 i się nie pogryzł. Czy będzie działał z Duxonem nie wiem, może tak, może nie. Duxon ma swoje odpowiedniki tego typu produktów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rozdziałów zostało zrobionych, a dokładnie sześć.

 

DWnJ1ls.jpg

 

ho3p4tX.jpg

 

3Q5jZGq.jpg

 

Pzbd85I.jpg

 

TLbx0EG.jpg

 

tOIpZ4E.jpg

 

Zastanawiam się też czy zmyć fabryczny chrom z tarcz hamulcowych. Ten chrom wydaje mi się taki mało realistyczny. Ale ja się nie znam i może taki ma właśnie być ten kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartas89 napisał:

Zastanawiam się też czy zmyć fabryczny chrom z tarcz hamulcowych. Ten chrom wydaje mi się taki mało realistyczny. Ale ja się nie znam i może taki ma właśnie być ten kolor?

 

Na samych tarczach to raczej chromu się nie widuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.