Skocz do zawartości

Messerschmitt bf 109G-10 Eduard 1:48


Xmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
25 minut temu, abtb napisał:

A będą jutro "pierwsze ciachy"? Jakby nie liczyć - okrągłe 10 dni minie :mrgreen:

Nie będzie.Rano mam ważniejsze sprawy do załatwienia a popołudniu idę do pracy.Może w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
18 minut temu, marek d napisał:

Do zamknięcia? O co chodzi?  Nie bądź rura i nie pękaj. Dawaj dalej z tym helmutem.

Jak coś się popsuło to może uda się pomóc jakoś.

Nic się nie popsuło.Temat zamknąłem bo nie wiem kiedy i czy w ogóle go skończę.Za wcześnie wróciłem do  modelowania  po Covidzie ot i cała tajemnica. Przymusowa przerwa po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mirage3 napisał:

Nie ma zamykania, otworzyłem piwo to jak zamknąć ? 

BTW. X-Men i go covid dorwał  ? :hmmm:

Oj tak.Już myślałem że się nie wywinę od kostuchy.Cały listopad przechorowałem ale do teraz odczuwam skutki.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mirage3 napisał:

Nie ma zamykania, otworzyłem piwo to jak zamknąć ? 

Jak jest problem to zapraszam:

można śmialutko zyknąć  :szampan:. Tylko bez ociągania się bo już niebawem będę kończył i zamykał :wink:

A koledze Xmen-owi życzę jak najszybszego powrotu do 100% sprawności modelarskiej :piwo:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xmen napisał:

Nic się nie popsuło.Temat zamknąłem bo nie wiem kiedy i czy w ogóle go skończę.Za wcześnie wróciłem do  modelowania  po Covidzie ot i cała tajemnica. Przymusowa przerwa po prostu. 

A co Ci po Covidzie padło? Oczy? mózg? serducho, czy ogólnie nadajesz się do bakutilu na mączkę kostną?  Idź do swojego rodzinnego, żeby Ci dał trochę badań kontrolnych typu ekg, rtg płuc,  krew, żeby zobaczyć jak i czy Cię ten Covid mocno sponiewierał. Jeśli doktór kumaty, to Cię na nie wyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WujekAlice napisał:

A co Ci po Covidzie padło? Oczy? mózg? serducho, czy ogólnie nadajesz się do bakutilu na mączkę kostną?  Idź do swojego rodzinnego, żeby Ci dał trochę badań kontrolnych typu ekg, rtg płuc,  krew, żeby zobaczyć jak i czy Cię ten Covid mocno sponiewierał. Jeśli doktór kumaty, to Cię na nie wyśle.

Forum modelarskie to nie jest miejsce by o tym pisać.I tak za dużo napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mirage3 napisał:

modelarzy diabli nie biorą 😁

Modelarzy może i nie.Ja się bardziej uważam za montażystę części prosto z pudełka (nienawidzę słowa sklejacz).

Dzięki za miłe słowa.Mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś pokażę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.