Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Ferrari


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

Ferrari F430...

Zabrałem się za tzw. kastę

430-4.jpg

Wywierciłem i wypiłowałem otwory na kierunkowskazy (zaznaczone na czerwono), pogłębiłem linie podziałów pomiędzy elementami (igłą do aero). Po tych zabiegach "psiknąłem" podkładem - mieszanka 1 cz. Mr.Surfacer 1000 + 1 cz. Mr.Base White 1000 + 4 cz. Mr.Color Thiner f-my Gunze

Dzięki temu "na jaw wyszły" niedoróbki - zostały zeszlifowane a inne zaszpachlowane i zeszlifowane - teraz znowu podkład i na to kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj piękna (kolejna) maszynka się święci .Do modelu brak zastrzeżeń ,jedynie trzymać kciuki żeby się wszystko udało

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, że zostałem sam ...

W związku z tym zakładam nowy wątek o F430 - Mythosa skończę jeszcze tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po meeeega długiej przerwie. Nie wiedziałam, że będę miała aż tak mało czasu... Moje Ferrari Testarossa stoi już od kilku tygodni na półeczce, lecz nie miałam zbyt dużo czasu,a by dodawać zdjęcia do relacji.

 

Koledzy, wasze modele są naprawdę ekstra, szczególnie podoba mi się model wuena.

 

Wrzucam parę zdjęć z budowy, a wieczorem wstawię fotki ukończonego modelu. IMG_5110.jpg

IMG_5090.jpg

IMG_5091.jpg

IMG_5098.jpg

IMG_5100.jpg

IMG_5101.jpg

IMG_5102.jpg

IMG_5105.jpg

IMG_5108.jpg

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto obiecane zdjęcia Ferrari Testarossa Tamiyi:

IMG_5111.jpg

IMG_5115.jpg

IMG_5116.jpg

IMG_5118.jpg

IMG_5119.jpg

IMG_5120.jpg

IMG_5122.jpg

IMG_5123.jpg

IMG_5124.jpg

IMG_5125.jpg

IMG_5127.jpg

IMG_5136.jpg

IMG_5138.jpg

IMG_5140.jpg

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruko95, po pierwsze adize jest dziewczyną . Po drugie - to ferrari ma jedno lusterko, bo to poprostu taka wersja . Napisy DHL na Manie adize malowała przy pomocy szablonów, ale mogę się mylić

 

TU masz przykład Testarossy z jednym lusterkiem .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adize - dzięki ...

Szkoda, że fotki ciutek nieostre ale autko wygląda OK - zwłaszcza podoba mi się welurowa tapicerka na fotelach

Coś się stało z prawą przednią lampą ale reszta jest bardzo bardzo[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tak dla motywacji kolegów i ku pokrzepieniu serc wrzucam link (mam nadzieję, że nie znacie)

 

http://www.automotiveforums.com/vbulletin/showthread.php?t=914881

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam

postanowilem ze podlubie troche przy f50 jest on czarny z tego powodu ze wszyscy robia czerwone ferrari :p dlatego dla odmiany bedzie inny kolorek i rowniez z tego powodu ze czarnych jest malo. co do fotek daje tylko fotki pomalowanej budy osrka ze jest popalcowana ale to na szybko

i moje pytanie malowal ktos z was karbon albo kevlar?? bym byl wdzieczny jak by mi ktos z tem pomogl bo tego nigdy nie robilem a tu jest strasznie duzo czesci z tego oto materialu:)

foto:(sorka za jakosc ale swiatlo bylo kiepskie)

ad4cfb456ea58e93m.jpg

49207db611b2412cm.jpg

c963693eefea0ddem.jpg

33882cf1491a5f66m.jpg

187cae2030139883m.jpg

pomalowany jest tez zderzak ktorego nie ma na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa, który malował sobie taki wzór na masce w skali 1:1. Roboty z tym od cholery.

Do modelu polecam kupić specjalną folię do oklejenia - mniej "pieprzenia" a efekt na pewno będzie o niebo lepszy. Są do wyboru różne wzory i skale. Pojawiają się czasem na allegro ewentualnie trzeba poszukać w sklepach modelarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.