Skocz do zawartości

Harrier GR. 7


MajorStachu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w pewnym sklepie zobaczyłem taki model i przypomniałem sobie o tej pracy zbiorowej wiec go kupiłem. Odrazu mówię że ten model będzie robiony na "szybko". Bo mam inne modele do dokończenia. Na początek inbox. 

IMG_20210720_195224.jpg

IMG_20210720_195344.jpg

IMG_20210720_195427.jpg

IMG_20210720_195416.jpg

IMG_20210720_195435.jpg

IMG_20210720_195615.jpg

Edytowane przez MajorStachu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym zestawie jest.. pudełko bo kalkomanie obawiam się są wydrukowane ładnie ale mogą kruszyć się w kontakcie z wodą... Wypraski koszmarne i są one skopiowane z wyprasek zestawu Lindberg. Z wersją GR7 ten zestaw nie ma nic wspólnego i jedyne co z niego można zrobić to prototyp YAV-8B. Kibicuję i obserwuję Twoje poczynania z tym fatalnym zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra:bip:ąc od tego co wsadzają do pudełek i jako co sprzedają to zastanawia mnie jedna rzecz. Często mają ciekawe propozycje malowań oznaczeń, których opracowanie wymaga jakiegoś wysiłku i pewnego ogarnięcia (nawet jeśli kopiują od kogoś), a okraszone są głupimi błędami (jak tu na pudełku), podpisy i opisy kolorów żywcem przeniesione metodą ctrl+c , ctrl+v z innych ich  modeli itp.  Jakby ktoś zaczynał projekt instrukcji na trzeźwo, a kończył po pijaku.  Dr. Jekyll i Mr. Hyde.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Ten nierówny poziom, to że nigdy się nie wie, kiedy na jakiś fuckup się trafi... Tak sobie pomyślałem, że MisterCrap p****olą dokładnie to co Hobby 2000 robi dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pmroczko napisał:

Taa... Ten nierówny poziom, to że nigdy się nie wie, kiedy na jakiś fuckup się trafi... Tak sobie pomyślałem, że MisterCrap p****olą dokładnie to co Hobby 2000 robi dobrze...

Mam dokładnie takie samo zdanie. Hobby 2000 to klasa i przykład wysokiej klasy konfekcjonera modeli redukcyjnych. Jest drożej ale za to pod każdym względem lepiej.  Mister Craft niestety ale raczej nie odnajduje się zbyt dobrze jako konfekcjoner chociażby ze względu na kruche kalkomanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja dopiero co zacząłem sklejać to już musiałem przerabiać podwozie bo było za szerokie i kadłub nie chciał się że sobą złączyć. 

Edytowane przez MajorStachu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mandrivecs napisał:

Ten Harrier i stary Karaś z Kobyłki, którego na szczęście zastąpiono Hellerowym to dwa największe maszkarony z MC. Karasia już nie ma, teraz kolej na tę mydelniczkę.

Karaś przynajmniej jest zestawem zabytkowym i ma jakąś wartość sentymentalną. Natomiast Harrier z Mister Crafta to ani sentyment ani vintage ani ładny model. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Staryfajter1954 napisał:

Zgadzam się. Mister Craft powinien to dziadostwo wywalić ze swojej oferty. 

Najlepszym rozwiązaniem byłby zakup starych wyprasek samolotów w 1/72 od Hasegawy. Tamten Harrier czy F-16 to przeskok w porównaniu z tym co teraz MC pakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 15:49, mandrivecs napisał:

Najlepszym rozwiązaniem byłby zakup starych wyprasek samolotów w 1/72 od Hasegawy. Tamten Harrier czy F-16 to przeskok w porównaniu z tym co teraz MC pakuje.

Zgadzam się. Rozmawiałem o tym z Michałem Maleszką ale podejrzewam, że na to raczej nie pójdzie ze względu na swój profil działania i tqrget, którym są dzieci a nie typowi modelarze. 

Edytowane przez Staryfajter1954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.