Skocz do zawartości

German Tractor with Trailer - 1:35 - MiniArt


toled

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.11.2021 o 14:29, toled napisał:

Beczki testowe schną, więc zabrałem się za naczepę. Jak już pomaluje ramę nośną, to jeszcze dojdzie jakiś weathering, kurz etc. 

IMG_20211114_142643.thumb.jpg.943464aa9611c53acd2d1ea81190fde4.jpg

Obicia czy przetarcia OK ale przemyśl jeszcze dodanie lokalnie jakiejś plamy/odbarwienia po czymś rozlanym co wyschło ale plama (tłusta?) została - myślę że by to jeszcze bardziej dodało realizmu :szczerbol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, M.A.V. napisał:

nie wiem czy teraz nie "za grubo" podszedłeś do mojej sugestii :haha:

Na pakę jeszcze wejdzie trochę towaru, więc pewne elementy nie będą w ogóle widoczne, a niektóre były próbami - i po wyschnięciu guzik widać 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, M.A.V. napisał:

Ja, ja,  gute Arbeit   :super:    Frau Helga ist wunderschön !


Frau Helga akurat mi wyszła słabo 😜 Nie umiem malować figurek i chyba nigdy się tego nie nauczę. Musiałbym kupić zestaw farb od AK i ich kurs malowania 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Z jednej strony, jak to mówia dzieciaki, skila nie kupisz... A znowu mój instruktor spadochronowy mówił: po 10 tysiącach razy to już jest proste 🙂 Ja bym chętnie te figurke bliżej zobaczył, a Ciebie namawiał do mniejszego krytycyzmu względem siebie. Kilka filmików na jutubie można zobaczyć a potem tylko próbować i próbować - i jakoś to będzie.

Warto spróbować znaleźć naprawdę dobry pędzel i farby z mokrej palety kłaść - to też trochę pomaga.

 

Życzę powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pmroczko napisał:

Cześć! Z jednej strony, jak to mówia dzieciaki, skila nie kupisz... A znowu mój instruktor spadochronowy mówił: po 10 tysiącach razy to już jest proste 🙂 Ja bym chętnie te figurke bliżej zobaczył, a Ciebie namawiał do mniejszego krytycyzmu względem siebie. Kilka filmików na jutubie można zobaczyć a potem tylko próbować i próbować - i jakoś to będzie.

Warto spróbować znaleźć naprawdę dobry pędzel i farby z mokrej palety kłaść - to też trochę pomaga.

 

Życzę powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

 

Paweł

Na szczęście siedzę  głównie w cywilach i tych figurek dużo nie mam ( nie licząc stacji radiacyjnej i czyścicieli z ICM, to nie mam nic więcej :P) , najwięcej problemu mam z malowaniem twarzy, nawet oglądając tutoriale. Zestaw z AK kupię pewnie tak czy inaczej, bo stricte farb w takich odcieniach skóry mam maluteńko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo początkujący z figurkami, ale naprawdę nie trzeba kupować wszystkich odcieni skóry. Ja używam tylko tamiya jako bazę, potem oleje. Burn umber, burn Siena, czarna, biała, 3 kolory podstawowe i można zrobić kolor każdej ludzkiej rasy. Poradniki malarzy portrecistów więcej mi dały niż poradniki dla figurek. 

Wpisz w YouTube how to paint skine tones

Edytowane przez copycat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.