Skocz do zawartości

[G]P- 51 B/ C Mustangs over Italy. 1/72


marek d

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni modelik samolotu w 1/72 skleiłem  hm.....20 parę lat temu. Tak sobie spokojnie żyłem
do chwili gdy zajrzałem do projektu ,,Sklejamy modele Mistercrafta" a tam shit stoorm. :rozwalkompa:
What is this Mastercraft? Trzeba sprawdzić. Kupiłem. :wow:

Bez ciśnienia na mistrzostwo świata pokleiłem to co było w pudełku by obdarować tym Małego
Człowieka.
Teraz już wiem. Ładne pudełko  MC  jest jak reklama biustonosza push up. W jednym i drugim
nie znajdziesz tego co reklamuje. I do not recommend.:haha:

MnHMoXq.jpg

Pc2tRm9.jpg

kaQ092W.jpg

SJTJC5y.jpg

SHOwGqB.jpg

Dhsglb4.jpg

Uśmiech odbiorcy wynagrodził  trud, chociaż nie czuję że coś straciłem, że mi ubyło coś.
Wprost przeciwnie; przypomniałem sobie parę rzeczy ba nawet dobrze  się bawiłem. Tak oto zostałem czarną owcą modelowania. :mrgreen:

Robiony tym co w warsztacie, fotki szajsfonem.

Można rzucać pomidorami, obelgami, pluć jadem i co tam jeszcze.
 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,  twardo udowodniłeś producentom, że na przekór ich staraniom można z tego, co sprzedają zrobić porządny model.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że jednak to nie Młody został skazany na Mistercrafta, tylko Mistercraft został skazany na Młodego. Dobrze mu tak!

 

Pozdrawiam serdecznie Was obu - z oboma da się sympatycznie i rzeczowo pogadać, więc miejmy wspólnie nadzieję, że jutro wiatr będzie wiał jakoś inaczej albo coś tam z ciśnieniem w atmosferze pozmienia się bardziej pozytywnie... :piwo:

Michał

Edytowane przez socjo1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

socjo 1 ...  napisałeś jak kiedyś.. gdzieś... w odległych czasach . Zawsze spokój i kultura. Od zawsze masz mój wielki szacunek.

DamianosPL. , MayonesEXG7 ; nie, nie :cool: przyczyny powstania tego wyrobu i wniosek końcowy jest w pierwszym poście. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszaty, wiesz zabawa była do chwili gdy mądry inaczej zamiast czepiać się modelika przyczepił się  fotki z młodym.

W dniu 2.02.2022 o 23:26, Staryfajter1954 napisał:

Podoba mi się efekt końcowy. Dobra robota.

Dziękuję, ale polepić bez dziur przykleić prawidłowo zastrzały .. oj nie, tu podwozie, pomalować wielu potrafi. :cool:

Mustanga ten model przypomina tylko z nazwy.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marek d napisał:

myszaty, wiesz zabawa była do chwili gdy mądry inaczej zamiast czepiać się modelika przyczepił się  fotki z młodym.

Dziękuję, ale polepić bez dziur przykleić prawidłowo zastrzały .. oj nie, tu podwozie, pomalować wielu potrafi. :cool:

Mustanga ten model przypomina tylko z nazwy.

Nawet jeśli Twoim zdaniem tylko z nazwy przypomina ten model Mustanga to w Twoim wykonaniu wygląda bardzo dobrze. Było miło podziwiać Twoją relację warsztatową. Kibicowałem i trzymałem kciuki za efekt końcowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marek d napisał:

Mustanga ten model przypomina tylko z nazwy.

Ale swoją rolę spełania, i za to Ci chwała.

Aby nie było więcej takich głąbów jak kolega córki który na widok tapety z 3 spitami z 303 zapytał: co to meserszmity????

Nie wiedziałem śmiać się czy płakać...ew. zasunąć kopa.

🙂

Edytowane przez myszaty
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, myszaty napisał:

Ale swoją rolę spełania, i za to Ci chwała.

Aby nie było więcej takich głąbów jak kolega córki który na widok tapety z 3 spitami z 303 zapytał: co to meserszmity????

Nie wiedziałem śmiać się czy płakać...ew. zasunąć kopa.

🙂

Kolega Twojej córki zapytał o te Messery, które te trzy Spitfire zestrzeliły chwilę wcześniej. No tak bym jego pytanie zinterpretował :).

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.