Skocz do zawartości

Piechota SS wiosna 45r skala 1;16


push-up78

Rekomendowane odpowiedzi

  • push-up78 changed the title to Piechota SS wiosna 45r skala 1;16
12 godzin temu, bulik58 napisał:

Bardzo realistycznie wykonane figurki , jedyna rzecz ktora mnie zastanawia to sposob trzymania ,,Piesci,, patrzac na mechanizm odpalania jst to wersja M60 lub M100. Waga tej broni to ok.6.1 kg i chyba byloby ciezko ja utrzymac w ten sposob , za koniec rury przy samym ramieniu, raczej tak jak ponizej, na zdjeciach

 Granatnik przeciwpancerny Panzerfaust - Magnum-xPanzerfaust. Najsłynniejsza broń przeciwpancerna II wojny światowej -  WielkaHistoriaWunderwaffe (5). Panzerfaust – pancerna pięść Hitlera

Dziękuję za komentarz.Fakt figurant został tak wyrzezbiony jak by trzymał maczugę.Przeróbka nie wchodziła w grę.Reka jest odlana na rurze w całości.Ale mimo zdjęć ich braku,że tak się nie trzyma nie było by problemu z tak utrzymaniem na ramieniu przez chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Te wzory maskujące są po prostu niesamowite... Gratulacje!

Takie podłużne obiekty mają to do siebie, że instynktownie albo automatycznie podpiera się je w środku ciężkości - tak jest najwygodniej i im dalej się od tego środka ciężkości odejdzie tym bardziej jest niewygodnie. Dobrze było by to przerobić, ale rozumiem, że teraz to już bardzo późno na to...

Życzę powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 9.04.2022 o 22:59, bulik58 napisał:

Waga tej broni to ok.6.1 kg i chyba byloby ciezko ja utrzymac w ten sposob , za koniec rury przy samym ramieniu, raczej tak jak ponizej, na zdjeciach

 

Ćwiczy biceps i kapturowy większy. Siłki zamknięte wtedy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, hlystek napisał:

Witam. można prosić o patent na malowanie panterek? Rauchtarn jest lepszy niż na replikach

 

Teraz wybacz ale nie bardzo pamiętam jak to było z tym malowaniem.Trochę czasu temu to robiłem.Na pewno misz masz farb vallejo ,emalii,akryli tamiya.Będę jeszcze wykonywał taki ale jesienny  z pewnością.Wtedy postaram się jak uda się to zrobić i załadować foty zrobię opis mniej więcej napiszę.Muszę sobie przypomnieć kolejność.Na razie tyle pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.