Skocz do zawartości

Panzer 1 Ausf. A Takom 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu skończyłem :) pojazd nr 235 z okresu kampanii wrześniowej, dorobiłem jeszcze małą podstawkę , generalnie spoko modelik, ładnie spasowany, przyjemny dość w budowie, dzięki za porady na warsztacie i zapraszam do galerii

 

13

12-min.jpg

14-min.jpg

15-min.jpg

 

17-min.jpg

18-min.jpg

1-min.jpg

 

4-min.jpg

5-min.jpg

7-min.jpg

16-min.jpg

2-min.jpg

Edytowane przez Evildead
  • Like 21
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Evildead changed the title to Panzer 1 Ausf. A Takom 1/35

Nooo... Powiem Ci Panie, że pojazd wyszedł super ale to jednak figurka wzięła show. Teren jak zawsze u Ciebie świetny i co tu dużo pisać - kawał bardzo solidnej roboty i patrzy się z wielką przyjemnością. Jak zawsze przy tak udanych scenkach z dawnych czasów brakuje mi tylko choćby jednego takiego zdjęcia:

f.jpg.59a30839f838317f0492576b5eed85fb.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TAW napisał:

Nooo... Powiem Ci Panie, że pojazd wyszedł super ale to jednak figurka wzięła show. Teren jak zawsze u Ciebie świetny i co tu dużo pisać - kawał bardzo solidnej roboty i patrzy się z wielką przyjemnością. Jak zawsze przy tak udanych scenkach z dawnych czasów brakuje mi tylko choćby jednego takiego zdjęcia:

f.jpg.59a30839f838317f0492576b5eed85fb.jpg

Heh dzięki :) No Ty jak zawsze niezawodny w czarno białych , zapomniałem przerobić hahah , Dzięks :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Evildead napisał:

Heh dzięki :) No Ty jak zawsze niezawodny w czarno białych

Hehe, sam muszę się zabrać w końcu za jakiegoś zabytka żeby sobie poprzerabiać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model, jeszcze lepsza scenka.  Pancerniak w nieszablonowej pozie, Gleba i roślinność chyba z pod Sochaczewa. Sam Miguel Jimenez  mógłby się uczyć malowania na szaro.........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MayonesEXG7 napisał:

Szejne Wundabar :)/ Innaczej się zerka niż pantiery,tygrysy,jagi sragi i inne. Po prostu coś nowego dla oczu.

Dankeschön 😁, no inaczej, mniej popularne, a i na forum jak na lekarstwo , to można się porywać na nie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
18 minut temu, Gregory napisał:

Elegancki!

Scenka pierwsza klasa.

Dzięki Grzesiek :) , to tak na lajtowo wyszło, ale fajnie się ją robiło, choć pierwotna koncepcja była inna, miało być coś jak z foto poniżej, pojazd wjeżdżający na prowizoryczny most z desek , tu pojazd amunicyjny na tym podwoziu, więc mój też by się nie utopił raczej :) , już nawet deski pocięte miałem, szykowałem :) , ale gabarytowo to się nie zgadzało, żeby to miało sens to podstawka musiała by mieć z 40X20 cm  , no i przy otwartym włazie pewnie by przejeżdżał, i jeszcze z jeden pojazd by się przydał itp, wiec ostatecznie wyszło coś niedużego, spoko że się podoba :)

11.jpg

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
58 minut temu, patrykd napisał:

Ile ogniw jest w twojej instrukcji na stronę 

Bo kupiłem do mojego JP I plastikowe, ale nie ma info ile na stronę idzie

 

86 do ausf a, 97 ausf b , tak sugeruje takom

Edytowane przez Evildead
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Evildead napisał:

to tak na lajtowo wyszło

Jak Ty tak robisz na lajtowo, to chciałbym zobaczyć jak to wygląda "nielajtowo"😀

A scena ze zdjęcia zacna.  Może wersję B zrobisz coś w tym stylu. Trzmam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregory napisał:

Jak Ty tak robisz na lajtowo, to chciałbym zobaczyć jak to wygląda "nielajtowo"😀

A scena ze zdjęcia zacna.  Może wersję B zrobisz coś w tym stylu. Trzmam kciuki!

Może kiedy :) czemu nie ,koncept w głowie już był,  fajna scenka to fakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.