Skocz do zawartości

Biało czerwona pszczoła 1/48


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy model po kilkumiesięcznej przerwie.Jest to słynny Gee Bee Super Sportster firmy Testors w skali 1:48 (na wypraskach jest wytłoczone HAWK company 1976 Sklejony jest relaksacyjnie, bez użycia szpachli (te szpary w przejściu skrzydło kadłub...).Tym niemniej spełnił swoje zadanie jako odskoczni od rowerów...na szczęście kończę pracę z rowerami i na dłużej wracam do modeli...Na ostatniej fotce pozuje z AH-1 Skyraiderem w tej samej skali...kolosalna różnica rozmiarów

7ddf5fca285947fem.jpg88bb7d980fbc68c9m.jpg94bd3f6f8ca817e7m.jpg

106044a976dc4f90m.jpg4334b49e0c2a5485m.jpgfcacd6403ca8725cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to trochę dziwnie, ale jest przeuroczy, zupełne jak mały szczeniaczek który zaraz radośnie nasika "Ci" do ulubionych kapci .

A tak poważnie, choć nigdy żadnego "cywila" i nie z WW II to mówiąc szczerze, to maleństwo ma coś w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten połysk na przedostatnim zdjęciu. Super modelik, malowanie odwraca uwage od jakichkolwiek braków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie...zrobię to i już nawet wiem jak Nie będę zapuszczał bo linie podziału za szerokie. Zrobię to czarnym pisakiem do płyt CD , sprzedają takie w papierniczych...końcówka chyba 0,4 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraski są nieźle zrobione tylko to nie jest TESTORS(mimo że pudło jest TESTORS-a), jest to firma HAWK a wypraski są z 1976 roku. Linie na skrzydłach są wypukłe a na kadłubie wklęsłe.Ponadto , mimo że jest instrukcja do naklejania kalek, na modelu są oznaczone miejsca ich naklejenia. Całe wnętrze kabiny trzeba dorabiać bo jest tylko pilot i kawałek plastiku żeby go posadzić. Części pasują nieźle,silnik też dobrze odwzorowany.Detalicznie jest cienki, zwłaszcza wewnątrz. Jeśli chodzi o detale (kabina i silnik) lepiej kupić model Gee Bee A-modelu ale to jest 1:72 i wiąże się z ryzykiem że będzie dziko niepasowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem go kiedyś kupić, powiedz mi czy warto? Dobrze są wykonane wypraski?
Jak cos, to w wolnej chwili moge zrobic szybkiego in-boxa. Tam jest raptem kilka, moze kilkanascie czesci na krzyz...

 

Modelik fajny. Tez go kupilem w celach relaksacyjnych... Tylko ze nie mam czasu sie nawet relaksowac. To laczenie skrzydla z kadlubem to ja bym jednak poszpachlowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.