Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd ja mam to wiedzieć 😁

Na czarno białych zdjęciach z epoki kolor/odcień  liter mocno różni się od pasa sky na kadłubie.

Nie wiem, czy można to wytłumaczyć "zużyciem" koloru, a nawet jeśli, to wypadałoby to jakoś zróżnicować, w 72 AH obrała chyba lepszy kierunek.

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arhtus napisał:

Z tymi nitami to dziwna sprawa. Gdy AH pokazała pierwsze zdjęcia z pomalowanymi skrzydłami pomyślałem bleeeee, tyle krzyku, a to wygląda kiepsko... Znowu gdy zobaczyłem model w pudełku, przyznam było WOW, a teraz znowu pomalowany Hurrek i znowu bleee...😁  Hurraś od AH lepiej wygląda w pudełku niż sklejony i pomalowany. Morał z tego taki, że lepiej go nie sklejać 😆

Najlepiej go nie kupować i tłuc o tym tuziny postów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arhtus napisał:

Morał z tego taki, że lepiej go nie sklejać 😆

chyba niekoniecznie

wiekszosc problemow  pokazuje sie w trakcie budowy .Si-204 z RV Aircraft - w pudelku - najlepszy model w 72 jaki widzialem

Reszta wyszla pozniej 😞

Kupowac i kleic , zeby pokazac tym ............., co sie do pasow startowych kleja, do czego jest klej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luljan napisał:

czyli dobrze zrobiłem, że nie kupiłem

Idealnie! Jeszcze lepiej byś zrobił gdybyś nie kupił i nie pisał o tym na każdym kroku. Ale rozumiem, nerwica natręctw.

2 godziny temu, arhtus napisał:

Morał z tego taki, że lepiej go nie sklejać 

Czyli jest postęp. Lepiej było nie kupować, a teraz można kupić tylko nie sklejać. Zaczekam na wniosek, że można skleić, ale lepiej nie stawiać na telewizorze.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, TM48 napisał:

Idealnie! Jeszcze lepiej byś zrobił gdybyś nie kupił i nie pisał o tym na każdym kroku. Ale rozumiem, nerwica natręctw.

Czyli jest postęp. Lepiej było nie kupować, a teraz można kupić tylko nie sklejać. Zaczekam na wniosek, że można skleić, ale lepiej nie stawiać na telewizorze.

 

Ludzie ogarnijta się 😆

AH wysyła jednak te gratisowe modele dla najwierniejszych? 😁

Wyłapałeś może jakiś żart w moim wpisie, czy wszystko na serio?

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arhtus napisał:

AH wysyła jednak te gratisowe modele dla najwierniejszych?

Dokładnie! Pisałem do Hobbybosa z propozycją, że za kilka modeli będę pisał, że nie kupię Army i nie warto jej sklejać, niestety odpisali, że już mają dwóch na usługach, więc zostało tylko chwalić.

 

Godzinę temu, arhtus napisał:

Wyłapałeś może jakiś żart w moim wpisie, czy wszystko na serio?

No skąd, ja w ogóle nie znam się na żartach. Fragment o telewizorze chyba najlepiej o tym świadczy.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przywiązywałbym się szczególnie do tego tekstu. Nie jest szczególnie nowy. Wnioski nie uwzględniają kontekstu źródeł i  interpretacja bywa wątpliwa, albo wręcz błędna. I choć historia Sky type S na operacyjnych samolotach RAF rzeczywiście nie  jest zupełnie oczywista, to niekoniecznie aż tak.

Edytowane przez greatgonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.