Skocz do zawartości

Nowości lotnicze skala 1/35 i większe


mirage3

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, India napisał:

Opinia o modelu na podstawie słabych zdjęć ( co podkreśliłem). Ja się cieszę, bo to jest fajny materiał wyjściowy- i to widzę...

Więc po co takowe w ogóle zamieściłeś(?) i jeszcze  pretensje, że nie podzielają twojego entuzjazmu i kupować nie chcą.

No co za ludzie...🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, India napisał:

...i po reakcji- wcale się autorom nie dziwię, po co kłopoty..

Zdjęcia na których, de facto nic nie widać + 1780718235_Allegro.jpg.d778cd19866793fe47e5bf14d4e01d09.jpg  to wcale się potencjalnym kupującym nie dziwię, po co kłopoty...

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja? Myślę, że jak go poprosisz, to Ci wyśle lepsze zdjęcia. A sorry- napisałem poprosisz. ( Ja zrobiłem lepsze, ale portal ma ograniczenia objętości i tyle).

Patrz, się nie dopatrzyłem, że nie firma.  Odesłać nie mam zamiaru.

Tym bardziej szacun dla gościa. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, jest Nowość, to wrzucił info. @India, może zamieścisz te foty pojedynczo i każdy sobie sam oceni a jak kogoś zainteresuje szczegół, to zapyta.  A może warsztat założysz i wtedy już byłoby pewnie git, bo jak widzę wpisy, to ten model i skala kusi. Ktoś musi przetrzeć szlak a wiadomo, że oczekiwania zawsze będą wysokie w obecnych czasach. Poza tym gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie 

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem. Co do daty, to nie sprawdziłem ale jak już temat wypłynął, to jak mówią: jeden obraz wart milion słów. @India jest zadowolony i ok. Mógłby podlinkować źródło. Wytwórca zrobił jak uważał, ktoś inny inaczej by podszedł do tematu. Rynek jest chłonny, można działać

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, panmopsik napisał:

@India jest zadowolony i ok

No pewnie, że ok. Problem polega na tym, że sprawia wrażenie jakby chciał żeby wszyscy byli zadowolenie bo są wiertła.

A tu sprawa jest prosta

Model:

IBG+Models+32nd+scale+PZL+P+%252817%2529

 

Zabawka:

2f5fbb0e419498da1ebd3486e8a6

 

Nawet pomijając to, że kadłub składa się kilku litych klocków co w XXI wieku jest raczej groteskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki sorry, entuzjazm mnie poniósł,  każde zdjęcie przekraczało limit, puszczałem na szybko co mi telefon umożliwił.  Pierwsze wydruki widziałem dwa lata temu we Włocławku. Różnica pomiędzy tamtą edycją, a tą jest naprawdę duża i może dlatego mnie poniosło :). 

Nie liczyłem na coś sensownego w tej skali. A już jakość IBG czy AH w grę nie wchodzi - to niszowa skala i tyle. Jeśli macie alternatywę, chętnie przeczytam. Choć, jak Soris pisze, wie o temacie od listopada, info nie było..

PS: sypię głowę popiołem, moja wina, więcej się to nie powtórzy. Za grzechy żałuję. Ale kleić będę dalej... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj, nie ma za co😉

Dobrze, że masz entuzjazm, bo inaczej klejenie zabawek (AH, czy Tamiya też produkuje zabawki, to zawsze są zabawki, najwyżej "politechniczne"!) nie sprawia radochy. Tym bardziej, gdy modeli w magazynie wiele, które żadnego entuzjazmu nie budzą.  Trzeba ten entuzjazm wykorzystywać. 

Edytowane przez letalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza lotnictwem jest jeszcze 1/48 pancerka. I na tym samym poziomie radochy jest Cromwell Tamiyi za 15 złociszy (serio, komplet) jak i wydruk 3d Ehrhardt E-V/4. 

To ma być zabawa, nie wojna na dodatki i czy iskrowniki da radę przełączyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, wiec och, ach, ich i jeszcze raz och.

Najlepszy model P.11c w skali 1/24, genialny ...

Ja rozumiem, że można zaanonsować istnienie tej zabawki, ale żeby się tak nad nią ochować i oburzać, że inni w tej zabawce widzą zabawkę to już przesada..

 

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie, oni się nadal tym bawią.

https://ipmsdeutschland.de/wordpress/2023/08/07/heinkel-he-162-volksjaeger/

 

Skruchę okazałem, i fajnie się przy Hurrym 1/24 prezentuje.  Akcentuję słowo fajny, dobra wypsneło mi się- ale powaga zapanowała. Mimo, że jeszcze dużo na mascolu :)

Cypis- z polskich cisza poza kartonem, reszta Airfix- korci Mosquito (rozmiar leczy), Bandai i Trumpeter. Jeśli ktoś coś znajdzie innego( UH1 Monogramu znam- nie ta bajka), to dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 19:27, India napisał:

Mogą koledzy od krytyki AH, IBG i innych Tamyi ostrzyć sobie klawiatury

W dniu 12.08.2023 o 16:37, India napisał:

...Może nie być dla miszczów.

 

 

Tak dla przypomnienia, dyskusja to się nawet nie zaczęła, ale zagajenie do niej i owszem🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy info dotyczące kolejnego Takom Apache https://www.themodellingnews.com/2023/08/box-art-adds-more-to-feature-added-ah.html#more , oraz dla równowagi instrukcja Meng Model QS-004 Boeing AH-64D Apache Longbow https://www.scalemates.com/products/img/0/5/2/1447052-51-instructions.pdf

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.