Skocz do zawartości

9. Wrocław Model Show - 22-23 kwietnia 2023


lejgo_inc

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo trafnie to podsumowałeś. Z mojej strony podziękowania za zorganizowanie dobrej imprezy po kilku sezonach przymusowego przestoju. W ogóle od początku, od kiedy do Was jeżdżę, WMS jest jedną z moich ulubionych imprez. Myślę, że to przez Wasz entuzjazm, profesjonalizm, tworzenie miłej niewymuszonej atmosfery, pieczątki i - to moja opinia - transparentność konkursu punktowego, a i pewnie też nieco przez samą atrakcyjność Wrocławia.

Życzyłbym ustabilizowania lokalizacji - każda miała swoje atuty - oraz prób dalszego umiędzynarodowienia WMS.

Jeszcze raz dzięki za świetny modelarski weekend. - Mikołaj

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłe budujące słowa. Entuzjazmu nam nie zabraknie, przyjdzie nowy tylko musimy przestać się czuć po niedzielnym noszeniu ławek jak 5 osobowe stado makaków z rękoma przy podłodze. Poza tym wszystko ok🙃

Edytowane przez Robroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RobroyChyba nawet 4 osobowe bo w niedzielę to Wam zdezerterowałem. Pocieszę Was że w następną edycję też zamierzam się zaangażować. Było świetnie. Piątkowe noszenie ławek i robienie za wartownika na bramie jak za młodych lat wcale mnie nie zniechęciło. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - z Tobą 6 osób :)

 

Nieustający apel - jak ktoś chce przeżyć przygodę życia, poznać nowych interesujacych ludzi, uczestniczyć w ważnych wydarzeniach i mieć na nie wpływ -> zapraszamy w szeregi IPMS WROCŁAW. Każda pomoc się przyda.

 

A propos ważnych wydarzeń -> https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/zachwycajace-miniatury-na-wroclaw-model-show-niezwykly-kunszt-i-precyzja-duzo-zdjec

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Endrju napisał:

 robienie za wartownika na bramie 

Kierowanie ruchem drogowym w bramie pełen profesjonalizm.:super:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za przygotowanie imprezy. Kleję od dziesięcioleci, coś tam nawet skrobnąłem 200 lat temu do poradnika Pawła Grochowskiego a wystawiłem swoje ulepy pierwszy raz. I jestem zadowolony. Pieczątki są, sklejacz zadowolony a córka była zachwycona tym, że każdy (bo chyba każdy?) młodzik został doceniony i za rok sama chce wystartować.

pieczątki..jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i WMS-owej drużyny za tak liczne przybycie, możliwość obejrzenia Waszych prac oraz sympatyczne rozmowy podczas imprezy!  Wygląda na to, że nowa forma kart modeli przypadła Wam do gustu co cieszy nas niezmiernie.

złoty i sianko - pozostawiliście na sali dokumentację do modeli  w konkursie Profi. Maćkowe opracowanie do Czapli będzie do odbioru u Wojtka w M-Zone, zaś do Marcina niebawem podeślę kopertę. 😉

 

W dniu 23.04.2023 o 15:50, Xmen napisał:

Dzięki @donalyah00za fajną rozmowę:super:.Pitota przy D-520 pominę milczeniem.:haha:

Mam nadzieję że do zobaczenia za rok.

Miło było Cię poznać i pogadać!  Do zobaczenia w kolejnej edycji, a może i wcześniej - w pierwszy weekend września na Gatow. Zdecydowanie będę uważał na nisko przelatujące pitoty! ;) 

 

W dniu 24.04.2023 o 11:12, Mikolaj75 napisał:

Życzyłbym ustabilizowania lokalizacji - każda miała swoje atuty - oraz prób dalszego umiędzynarodowienia WMS.

Dziękujemy! Bieżąca lokalizacja, choć lekko kłopotliwa pod względem parkowania, ma dwa baaardzo konkretne plusy: po pierwsze świetne oświetlenie sali a po drugie bliskość do centrum miasta – w 10-15 min. można podejść do wybranego baru aby kontynuować modelarskie spotkania. :)  Staramy się rozpuścić wici o WMS na zagranicznych imprezach i wśród europejskich znajomych – pozdrowienia dla chłopaków z IPMS Czechy, którzy odwiedzili nas tym razem. 

 

Do zobaczenia w następnej edycji WMS!

Pozdrawiam, Marek

 

PS. Do fantów pozostawionych podczas pierwszego dnia WMS dochodzi składany nóż w drewnianej oprawie znaleziony na stole z dioramami. Właściciela poproszę o kontakt na priv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Hej,  WMS wróci w 2025. Od dawna rozmawialismy o formule biennale i obserwacja krajowych imprez w 2023 skłania nas do wdrożenia tej zmiany. Czas trochę zaostrzyć apetyty - wasze i nasze.  Pojeździć po innych imprezach. Podpatrzeć, spotkać się, pomóc, podyskutować, nabrać dystansu i inspiracji. Imprez w kraju mamy po pompon, za granicą jeszcze więcej. Chciałoby się odwiedzić wszystkie, ale np nasz termin zazwyczaj pokrywa się z Olsztynem albo Moson. Zatem w tym roku Dolny Śląsk na modelarskiej mapie Polski będzie reprezentować impreza w Świdnicy. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.