Jump to content

Antonow An-8, Eastern Ekspress, 1/144

abtb
 Share

Recommended Posts

W związku z tym, że kolega @zaruk mocno naciskał, to wstawiam kolejną galerię w nikczemnej skali - tym razem Antonow An -8. Budowę opisałem w warsztacie, model nawet ładny ale żeby go "wyprowadzić" to się trzeba napocić. Jak co poniektórzy zauważyli (i słusznie) w godzinę nie da rady ale w trzy miesiące (w tym dwa na psychiczne dochodzenie do normalności) już się da :szczerbol:.

A teraz pora na foty :D

VkghBBC.jpg

1IDDNx1.jpg

xHIQnpO.jpg

rSn7N31.jpg

bYUv6p0.jpg

JGHW0rL.jpg

Cmt1GZG.jpg

EH6TTQJ.jpg

ANuBBKa.jpg

KqERila.jpg

6nLGV5r.jpg

Gjng2fx.jpg

2Vd8XVS.jpg

I to na tyle. Można "szczelać" komentarzami :pif:

Edited by abtb
  • Like 15

Godzinę temu, abtb napisał:

w tym dwa na psychiczne dochodzenie do normalności) już się da :szczerbol:.

Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam z modelami.... 

• Haha 1

Naciskałem i miałem rację, bo jest na co popatrzeć. Nieco śmieszny ten samolot - z przodu pasażer, z tyłu wojskowy.

Chyba najsłabiej wypadło tu oszklenie (matowe i nakrapiane), ale całość robi bardzo porządne wrażenie.

• Thanks 1

8 godzin temu, zaruk napisał:

Chyba najsłabiej wypadło tu oszklenie

Cóż poradzić - taki urok "maluchów" z EE. I tak dobrze, że chociaż jednolite bo czasami trafia się szkiełko pełne radosnych bąbelków powietrza i  wtedy jest "rosa o poranku" :mrgreen:

Mogłem też nalepić kalki ale wtedy wyglądało by chyba zupełnie beznadziejnie :wink:

7 godzin temu, Grzes napisał:

Lubię te "zimnowojenne" ruskie kolosy.

Przymierzam się do An-a 12 w nikczemnej skali ale na razie miarka za krótka :haha: Można by też w końcu się wziąć za dokończenie An-12BK i 12PPS w 1/72 - wtedy to będą kolosy (oczywiście w jedynie słusznych barwach :chytry:)

Dziękuję wszystkim za komentarze i uwagi :piwo:

Bardzo fajna maszyna i bardzo fajny model. Znacznie lepiej się prezentuje na podstawce. 

• Thanks 1