Skocz do zawartości

IJN Mikasa - Hasegawa 1/350


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie trzech latach udało się skończyć. Jest kilka rzeczy które nie dokońca wyszły jak bym sobie tego życzył.

Jendą z nich są flagi. Jest to produkt Eduarda SPACE. Próbowałem sola, goracej wody a nawet AK extreme metal thinner i nie udało mi sie ani trochę ich pognieść. Po AK zwijały się prawie w rulon tylko po to aby za parę minut znowy się wyporostować.

 

To tyle. Teraz foty.

 

ADCreHciQ2yZ2fBcs-63VLfcDI8wUqY9j8MWdBxv

 

ADCreHeb--XVxlPMUj1kckCneFahofh5zUUZ83Db

 

ADCreHdS7p_GL-lzzteNCwmXtZI82k9oygn8RyVT

 

ADCreHf88LqCBUJkRIWxuy9B4b4a4siSgQS28_ff

 

ADCreHftyPQ8Q-VdxNRJ2R0x3DN8f3meJWLHClTL

 

ADCreHdngm1Y8ZGRsrnWLcchdDYTc0WzblXVxGN3

 

ADCreHdbczqbmQ_95UeuGQAXXrrh3Y9ZNeKkSI9P

 

ADCreHeTDJeR6JAduGo7C-GdGb8Hi0TbCKNp-C1x

 

ADCreHdR60A3qX9NRH8lttelwttqmk5qXGU-sHlG

 

ADCreHc6wO-Hah0v-sFjEtYtKOeQHQFTKI4ulTKd

 

ADCreHetOqKlz3JSnNr69pGmWxfsAEWo-QSQTgN0

 

ADCreHdv6dZddmcTFqrL-B1etfmkzBfK1bApPqrR

 

ADCreHdoJJERNSKmpGXBAmPlmoBfAeO5neXO1J1k

 

ADCreHd5C20w6sAry6Byw56DVkpxyi3LKznZ7Z11

 

ADCreHfHD_kquCeA7K3_ajlDUzf9lQglzvvM0MaR

 

ADCreHf73vPIJ2KGBKd8CT4-SpfKBgYYQcgrCIj2

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, jak mawiał klasyk : moje zdanie znasz :haha:

A na poważnie jest fajnie wycieniowany, podoba mi się jak zaciurałeś cześć podwodną. Sznurki też spoko, choć z bloczkami byłoby fajniej.  Jak na mój gust to ta góra trochę za czysta, no ale tu to ja Twoje zdanie znam :haha:

No i na koniec największą zdrada:  ŚRUBY ODWROTNIE !!!

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba. Jak to majstrowałem to model był na szafie i subiektywnie uznałem że będzie ok. Ale jak wkleiłem i popatrzyłem obiektywnie to już się wyrwać nie dało. 

Śruby też solidnie siedzą. 

Trzeba będzie zmienić ten CA na jakiś słabszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o wiedzę o okrętach to mam pierwszy stopień wtajemniczenia. Udaje mi się odróżnić dziób od rufy. Nie zmienia to faktu że okręty zawsze mnie fascynowały szczególnie te z przełomu XIX i XX wieku. Jak dla mnie to wyszedł super. Podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszedł. Brawo za naciągi (tu się to jakoś inaczej nazywa).

Czy dno było pokryte miedzianą blachą? Na zdjęciu od przodu widzę fajny, miedziany połysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piękna praca do której warto wrócić kilka razy, bo za każdym razem coś nowego się dostrzeże. Bardzo podobają mi się zdjęcia olinowania. Choć... na tych rejkach nie było jakichś bloczków? 

Edytowane przez socjo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bloczki na pewno były, ale jeszcze nie ten skill. 

Przed następnym muszę sobie zrobić jakiś treningowy maszt żeby zobaczyć jak to ugryźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.  Robi wrażenie :) Merytorycznie nie będę się wypowiadał ale model bardzo mi się podoba. Całe to olinowanie i linii przy powierzchni wody wyglądają naprawdę extra.
Mówisz dokończony po trzech latach... no to chyba pobije ten rekord i moje pływajdła jeszcze trochę poczekają 🙃
Gratulacje super modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.