Skocz do zawartości

Volvo F12 + naczepa Trailor


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model niechybnie dobiega do końca budowy, pozostało wykonać przewody łaczące ciągnik z naczepą i troche kosmetyki.

Zrobiłem przymiarkę zderzaka Ami i doszedłem do wniosku że zostawiam oryginalny, ale z kangurem:

781563800220390a.jpg

89d2e99d381f445a.jpg

 

W kabinie umiejscowiłem buteleczkę ze szklaneczką i gazetkę, aby kierowca miał co popijać a w wolnej chwili z nudów pocztać:

ed55a1a19f25dcb8.jpg

 

Wstawiłem już na stałe drzwi do kabiny i schowka:

35c1c14a6eed424b.jpg

2b77e03b108f7111.jpg

 

Zawiesiłem wiaderko coby kierowca dbał o czystość pojazdu:

3b79d5cfdddf14c0.jpg

 

Wykonałem podstawkę pod zestaw, a także ładunek, narazie sam nie wiem do czego moze to służyć ;)

378c842d36e4cec1.jpg

4a0a26e94e55019c.jpg

ae2210aeadb96276.jpg

513396a2eb63885e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proporczyki za szybką też będą?

 

Andrzej kurde, przeginasz, tabliczka z imieniem za szybą ...

 

A co to na pace? Te okrągławe?

1- nad proporczykami jeszcze musze popracować, bo w tej chwili

2 - tabliczka musi być, bo każdy szanujący kierowca się podpisuje

3 - na pace są rozdzielniki elektryczne, a wzasadzie pokrywki, ale posłużą jako rozdzielniki kanalizacyjne lub coś w tym rodzaju, tylko musze je pomalować

 

Artek napisał:

Przyjmijmy że M jak Miłość oglądała żona a kolega tornado bezczelnie wepchał się z ciężarówką przed telewizor

prawdę mówisz

Ps.

Dzięki za pochlebne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że model jest jeszcze nie wykończony, to zabrałem go na 13 TS w Krakowie, gdzie zajął 2 miejsce w kategorii EURO

610fadd43817330e.jpg

 

Niestety za drugie miejsce pucharków i dyplomów nie rozdawali więc jedynym dowodem ze stałem na pudle jest ta fotka i nagroda pocieszenia w postaci modelu:

3a5ddbf13c4054f1.jpg

5f2bc8f7918ae1b6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z modelu cieszyl bym sie bardziej, niz z jakiegos dyplomu. Ale gratuluje dugiego miejsca. Co Ci jeszcze zostalo do zrobienia przy Volviaku?

Dzięki za gratulacje

Do kabiny kierowcy chcę wrzucić are drobiazgów, w postaci firanek, TV, do schowka jakąś skrzyneczkę i cosik tam jeszcze, a przedewszystkim muszę wykonać poprawne podłączenie przewodów z ciągnika do naczepy.

Ps.

Proporce na przedniej szybie już wkleiłem

 

f82298b23d8c48ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.