Skocz do zawartości

PONTIAC TRANS AM TURBO - Monogram 1:8


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki koledzy za miłe słowa

 

tornado a co z feniksem na masce?? Jakby nie patrzeć jednak brakuje tego jednego szczegółu, który dopełnia cały wygląd.

 

Dorabiana kalkomania nie zdała egzaminu, ale obserwuję ebay w nadziei, że ktoś będzie chciał sprzedać oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, chciałbym zobaczyć fotki tego modelu....ale w nocy, w rozświetlonym neonami miescie...takie niby LA - odbijałyby sie w tym lakierku miodnie( no w najgorszym wypadku moga byc świecidełka choinkowe).

Przy następnym podobnym projekcie powinienes sie pokusic o nieco "inne" pokazanie "dziecka", warto(a skąd wiem?- no chyba wiem co widzę ;) )

Jeszcze raz gratuluję, napatrzeć sie nie mogę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mamo... Stiflera, oczywiście

Jakoś jak click zrobiłem na fotkę admina... na sekundę wcześniej jak mi się otworzyło to cudo, przez plecy mi przeszło, że to... Torando

Piękny model, chciałbym kiedyś mieć okazję zobaczyć go na żywo, lakier powala, fele mnie aż w oczy rażą. Gratuluję warsztatu i modelu już wyobrażam sobie jak by wyglądał jakiś amerykański strażol w Twoim wykonaniu z chromem na wysoki połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznać, ale do cywili wcale wcześniej nie zaglądałem a tu takie cudo!

Gdybym nie wiedział, że to forum modelarskie, myślałbym, że to prawdziwy. Ten lakier zwala z nóg! I silnik!

Chylę czoła.

I popadam w coraz większe kompleksy.

I tracę wiarę w siebie.

Lecę oglądać relację z warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za miłe komentarze

 

powiedz mi jaki Lakier na Niego dałeś że tak się błyszczy:)

 

Lakier akrylowy z mieszalni lakierów samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzięki za zainteresowanie Facet wystawiał tą kalkomanie juz kilka razy. Poszukuję oryginalnej kalkomani z zestawu, a tu o ile dobrze zrozumiałem kalkomania jest kopią wydrukowaną na białym papierze do kalkomani - a takiej nie chcę.

Ps.

Dziękuję wszystkim za komentarze

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eburg-dub

 

Poprawiłem Twojego linka. Następnym razem proszę tak długie linki umieszczać w taki sposób jak ja to poprawiłem, aby nie rozwalać forum

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a;le te kalki nie wyglądaj na szare, tak ty je drukowałeś. Cena nie jest duża. Może warto je kupić?

 

Te kalkomanie są wyraźniejsze bo drukowane na białym papierze (ja drkowałem na przeźroczystym). Też mógł bym sobie druknąć na białym ale musiał bym wyciąć całego ptaszka, tak aby nie było białego tła. Również obawiam się, że wycieta kalkomania mogła by się porwać przy układaniu na masce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Widzieliśmy się chyba w w Szczawnie Zdroju na wystawie modeli.

Zapewne tak bo wystawiałem tam modele od samego początku, tzn. od czasu kiedy konkurs został przeniesiony z Książa do Szczawna, ale nick nic mi nie mówi i nie wiem o kogo chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.