Jump to content

IDF M151A1 SHMIRA - LIBAN '82 - 1/35 Academy

Avi
 Share

Recommended Posts

Witam

Dla tych, którzy nie śledzili wątku warsztatowego krótki wstęp. M151A1 z zestawu Academy. Model wykonany w zasadzie 'spudła'. Dodałem jeno kilka drobiazgów jak kanistry, łańcuszek, taśmy ochraniające załogę przed wypadnięciem, zrolowane karimaty, brezent itd.

Malowany w całości farbami Lifecolor - podstawowa to IDF Sandgrey '82. Brudzing to Tensacromy tegoż Lifecolora, oraz pigmenty Padrebooks, oleje oraz cieniowanie aerkiem'po całości'

Malowanie pojazdu z operacji 'Peace for Galilee', czyli wykurzania palestyńskich bandytów i terrorystów z Libanu.

Przyznaję bez bicia, że to dopiero mój trzeci model maszyny 'pełzającej' - zatem, jak zawsze, proszę o odrobinę wyrozumiałości (acz bez przesady).

A zatem lecimy:

02762b0ae617921d.jpg

af3f3659fc1472c2.jpg

27a136f8e1ee0ea8.jpg

facecdc7b08ad21b.jpg

9130a21e56455024.jpg

442e8c24c85df5f6.jpg

227d203cd9b58012.jpg

e6668dfb79e5016b.jpg

a144e577fe083637.jpg

Docelowo model będzie umieszczony na podstawce, wraz dwoma figurantami (a w zasadzie z figurantem i figurantką). No, ale to osobna bajka.

Edited by Guest

Bardzo ladnie wykonany, swietnie pomalowany i wycieniowany, nie wspominajac o duzej ilosci szczegolow. Jeden z tych ktore stoja w modelarskich na poleczkach za szklem, jednak gaci przez glowe z wrazenia nie zdejme.

I co tu więcej dodać . Świetna robota

No Klaus rozwaliłeś mnie na drobne tym modelem.Gratulacje !! Jutro obowiązkowo przynies go do salonu ,chce go oblukac na żywca a i paru innych ogladajacych jutro sie trafi:)

Super model, dobrze że nie zakurzyłeś go bardziej bo efekt by był do d... Tak jak jest, jest super, widać szczegóły i wszystko git

Dla zainteresowanych model można ogladac u mnie w salonie na żywca:) za Żywca...