Skocz do zawartości

VF-0S "Phoenix" - Hasegawa - 1:72


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tO tam maszyna jest fikcyjna ?? Jak sie szpachla nie chce trzymac to wrzuc do nitro Ale pomysł genialny nie

 

Na samym początku relacji jest to opisane co to za maszyna.A z pomysłu z nitro nie skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny, zanim wyslesz posta, to zastanow sie nad jego sensem, dobrze? Po raz ktorys juz generujesz niepotrzebny ruch swoimi bzdurnymi wypowiedziami. Nie wspomne o takim drobiazgu, jak poprawnosc jezyka, ktorym sie poslugujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej artoor_k!

 

Mam nadzieje, ze dzis sie juz lepiej czujesz.

 

Nie lubie odrzutowcow, ale jak zobaczylem model tego Japonczyka, ktory podlinkowales w pierwszym poscie, to az mi szczeka opadla. Teraz widze, ze wybrales swietny projekt! Model na pewno wiele zyska dzieki tej podstawce i innym elementom, ktore samemu dorabiasz. Ladnie dopracowales wnetrze no i bardzo dobrze, ze wypolerowales ta owiewke.

 

P.S. Wiem, ze troche pozno, ale zycze Ci swietnego modelu i duzo dobrej zabawy w konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też nie piszesz ę ą ć itd.......
Bo ą, ę, ć nie trzeba używać. To nie sa bledy. Niektorzy nie maja polskich klawiatur i polskich systemow. Ale przecinki i wielkie litery, to wypadaloby uzywac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudek bardzo dziękuję.Co do tego japończyka to ten poziom raczej nie jest mi dany osiągnąć ale postaram się dać z siebie wszystko.Musze przyśpieszyć bo Yamato jest duży a konkurs krótki.Tym bardziej dziękuję za doping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są niestety łyse...w oryginale był okrągły kanał od stabilizatora płomienia przechodzący potem w zaokrąglony na rogach prostokąt.To może być trudne do wykonania :( Muszę jeszcze pooglądać film żeby zobaczyć jak to wyglądało.Może zdecyduję się na robienie faktury ale tylko jak takową tam zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Nic do pokazania nadal.Męczę się z wlotami.Dziś w nocy wpadłem na pomysł by szpachle zmieszać z klejem humbrola.Sądziłem że będzie twardsza i lepiej chwyci.Dziś już było wszystko suche więc zacząłem szlifować i wtedy czoło prawego silnika strzeliło na łączeniu Wziąłem cyjanoakryl i zapuściłem w szczelinę...może potem będzie problem ze szlifowaniem ale mam już dość tych wlotów...

 

23.50

 

Ludzie udało się.CA pomógł szczelin już nie ma ,szlifuje się ciężko ale już w jednym wlocie dałem sobie radę.Zdjęcia jutro jak wyszlifuję drugi wlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Daję sobie spokój z wlotami.Dziś rano jeden pękł na łączeniu po raz drugi.Szpachla się łuszczy i odpada a zalanie CA pomogło tylko na jednym wlocie.Zaszpachlowałem drugi lekko,wyszlifowałem i jak na razie się trzyma.Jak utrzyma się do jutra to maluję.Nie mam już do nich siły.Tak to wygląda.

0bfe48a46f217e44med.jpg

247103d42f3426e1med.jpg

 

Pytanko:

Jak malować metalizerem?Posiadam ModelMastera GunMetal i nie wiem czy rozcieńczać toto czy nie?Jest dość rzadki i mam dylemat.

 

Pytanko nr 2(niemodelarskie)

Kurcze, nie mam nic organicznego, związanego z jedzeniem w pokoju.Piję w nim tylko herbatę i czasem jem kolację.Nic nie zostaje,generalnie utrzymuję czystość (porządek nie zawsze ale czysto jest) tak więc nie ma ryzyka że coś pleśnieje a pojawiają się nie wiem skąd takie małe muszki długości kilku milimetrów.Może ktoś miał ten problem i wie jak sobie dać z nimi rady? Jak wie niech da znać bo jak mi lata taka kilka cm od oka a jest tak mała że jak nie siądzie to nie dam jej rady to mnie trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde , to ciekawe bo takowych nadpsutych owoców w domu nie mam...zresztą ciężko je mieć z rodziną szaloną na punkcie czystości i porządku.Dobra...czas na radykalne posunięcie...porządek na biurku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...porządek zrobiony czyli czas na dalsze działania zmierzające do zapewnienia spokoju światu..."Beware of evil kadun...Birdman is singin' a song of destruction..." Za dużo Macrossa i o wiele za dużo kleju modelarskiego W każdym razie dokończyłem kokpit a teraz maskuję kabinkę.Tak to wygląda.Mniej się świeci bo dogadałem się z lakierem matowym

c0bfeec532958bd8med.jpg

8c6a500591b8adaemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.