Skocz do zawartości

VF-0S "Phoenix" - Hasegawa - 1:72


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ad rem - czy ramkę podstawki będziesz malował na jakiś gustowny kolor, czy będzie drewniano-rustykalna?

 

Myślę nad zabejcowaniem...ale zobaczę...

 

Co to za dziury w jak mi się wydaje pokładzie lotniskowca?

 

Są to otwory spustowe.Chyba każdy lotniskowiec ma takie...

http://www.cvn74.navy.mil/photoGallery/Highres/JAN07/flightdeck/071120-N-3729H-290.jpg <----tutaj je widać...

 

Super, mam ino jedno pytanko, czy ramkę zabezpieczałeś czymkolwiek?

 

Ramka jest oklejona taśmą pakunkową

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sry, niepotrzebnie wstałem z krzesła..wracam na miejsce ;).

 

Wiem że nie widać tego że jest oklejona, bo taśma jest brązowa ale nawpychałem jej nawet w szpary między ramką a "pokładem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na efekciarską część malowania

 

Niedługo poczekasz Łukaszu Może jutro , najdalej w niedzielę zużyję więcej sidola i ruszę tę cieszącą mnie niezmiernie część pracy No i muszę jakąś siatkę albo coś sprawić sobie żeby zrobić imitacje przepustów wody (tych dziur w pokładzie ).Ale do rzeczy...Do 19 dzisiejszego dnia miałem mieszane uczucia co do podstawki...miałem wrażenie że robię ją "na siłę"...ale zmieniłem zdanie gdy dostała wszystkie kolory Jestem z niej całkiem zadowolony

Podstawka:

deck3.jpg

 

Deflektor:

deck4.jpg

 

Łosz we wnęce,dojdą jeszcze obicia ciemnoszarym...:

deck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanowiłem, że w żadnym z MACROSS-ów nie było myśliwca pionowego startu, a to przeciesz taka "przyszłościowa" technologia.

 

 

 

A co do modelu i pasa to jest extremalnie zajefajnie wypasiony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanowiłem, że w żadnym z MACROSS-ów nie było myśliwca pionowego startu, a to przeciesz taka "przyszłościowa" technologia.

 

A Nora ? Miała możliwość zawisu , chyba jako jedyna, a w trybie gerwalk to chyba każdy mógł wisieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i oto początki "efekciarskiego malowania" Opalone wnętrze deflektora oraz już zmontowany deflektor.Potrzebne poprawki bo farbę z drutów troszke zdrapałem...

P1170220.jpg

P1170222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Trwa zabawa z pokładem...dziś wypociłem okopcenia od silników na deflektorze.Zlikwidowałem te na spodzie bo na żadnym ze zdjęć ich nie było (zbyt mocno uwierzyłem japończykowi ).Te wierzchnie wiecznie mi nie pasowały więc trochę się narobiłem...wyszło coś takiego...

P1180225.jpg

 

Myślę jak ubrudzić pokład żeby smug od pędzla nie było widać...mam nadzieję że w końcu wpadnę na jakiś pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Przybył Yamato i muszę troszkę zwiekszyć tempo (ale bez przesady...VF-0 dostał sidola i wygląda tak...

P1230233.jpg

Pokład lotniskowca wybrudzony Może się wydawać że za bardzo ale na prawdziwym jest jeszcze większy syf

P1230226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamato już przybył? Super!!

 

Hehe , powiedział ten który wiedział najmniej

 

Pięknie Ci idą prace! Bardzo mi się podoba. Jak zrobiłeś te ślady opon?

 

Najprościej jak się da Sido , szeroki kobiecy pędzel do makijażu (mam nadzieję że moja rodzicielka teraz nie wejdzie ), mikstura z płynu do naczyń wody i czarnej Vallejo i jazda...nakładana pędzlem równolegle do osi , wielokrotnie.Zaraz zapodam ślady opon inne niż równoległe do osi pokładu

 

 

Fajnie ci idzie Czekam na in-boxa

 

Muszę go najpierw wnieść do domu i ujawnić że w najbliższym czasie po pracy jestem niewyciągalny poza pokój Na szczęście pewna osoba jest mi krewna autko RC więc zlecę zakupienie chińskiego autka za 30 zł,rozbiorę je na części i zacznie się zabawa .Dzięki za komentarz, Tornado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee...to już kończył będziesz? Szkoda ;) , przyzwyczaiłem się do wpadania do twojego warsztatu i nawet od czasu do czasu coś japońskiego na jutubie oglądałem, a tera jakieś Yamato i to w konspiracyi klejone ... Echhh...

I jak, na jaki kolor pomalujesz ramę podstawki? Błagam, niech straci ten wesolutki kolor "No.666- Smutny Sen Drwala"... Każda szarośc będzie 125% lepsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Łukasz, przezacne muszę napisać do twórców SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH Najnowsza część:Szybcy i wsciekli-Phoenix Mayan drift ale byłby ubaw

 

Lordzie świetny tekst Taki...black metalowy...myślałeś kiedyś o pisaniu tekstów to tego rodzaju muzyki? Co do ramki...Myślę nad czarnym i ciemnoszarym jak i również o ciemnobrązowej bejcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.