Skocz do zawartości

Hetzer (Mid.) 1:35 Eduard+Eduard+cośtam jeszcze... :)


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koniec tego offtopa...

 

Dzisiejsze działania:

 

Pomalowałem elementy do działa na czarno i kupiłem jeszcze rozcieńczalnik do surfacera:

 

hetzer043.jpg

 

Japończycy to już nie wiedzą ile mają brać za tą chemie.... 20zł za rozcieńczalnik, była jeszcze większa butla za ponad 50 zł ale się nie skusiłem ,

ale przynajmniej efekty są świetne, wczoraj wypróbowałem surfacera pod kątem przylegania do powierzchni - od plastiku nie oderwała go nawet szara taśma ("super mocna" tm)

 

i znowu z kasą jestem na zero.... i tak do świąt.... studencka bida......eeech... idę spać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś drgnęło:

 

hetzer044.jpg

hetzer045.jpg

hetzer046.jpg

 

Nie obyło się w prawdzie bez odrapań z farby, śladów kleju i zacieków ale na szczęście to zniknie pod washem albo nie będzie widoczne po zklejeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły jeszcze przewody,

na tym zdjęciu jeszcze dobrze widać uchwyty z drutu które dodałem do radia:

 

hetzer048.jpg

 

 

 

Taka mnie refleksja naszła:

 

Oglądając kolegów relacje zauważam że macie "podejrzanie" czyste i uporządkowane warsztaty, czyste biurka... jak Wy tam możecie pracować nie mając narzędzi pod ręką u mnie zajmują 4/5 powierzchni biurka (ale to chyba przegięcie w drugą stronę (i wygląda jak jakieś złomowisko...))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki skala72 za zdjęcia ale już trochę za późno, ale uświadomiłem sobie że nie jest tak źle z moim wnętrzem jak myślałem...

 

Już przyszły napisy eksploatacyjne:

 

hetzer051.jpg

hetzer052.jpg

 

Już czekam do jutra albo do Soboty na mój ulubiony etap czyli washe i "syfing" oj będzie tu brudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy robisz mu washa ??

 

 

Już czekam do jutra albo do Soboty na mój ulubiony etap czyli washe i "syfing" oj będzie tu brudno

 

Nie rzucam słów na wiatr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem jeszcze rdzę:

 

hetzer056.jpg

 

 

 

Już mówię dlaczego dałem tylko rdze na tą ściankę:

Uznałem że tylko tak może dotrzeć bezpośrednio woda przez górne włazy, no i załoga wspinając do wspomnianych włazów trochę obtłukuje farbę ( nanosi wodę i inne brudy) no i dałem jeszcze trochę na podłogę przy siedziskach.

Dla niektórych może być za rdzawe ale dla mnie jest OK po zamknięciu będzie fajnie widać...

Zapraszam do wstępnych komentarzy

 

PS ta plama na błotniku nie jest przypadkowa tam będzie stojak na pociski i ją przysłoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły odpryski i na to lakier matowy dla utrwalenia:

 

hetzer057.jpg

hetzer058.jpg

hetzer059.jpg

hetzer060.jpg

 

I jeszcze założyłem małą hodowlę amunicji

 

hetzer061.jpg

 

Pomalowana już surfacerem...

 

No i jak?

Tak efekciarsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.