Skocz do zawartości

Hetzer (Mid.) 1:35 Eduard+Eduard+cośtam jeszcze... :)


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

I podciągnij do fotek w galerii trochę balans bieli, bo te są ewidentnie "za ciepłe"

 

Wynika to z tego że robię zdjęcia z fleszem na auto, a w tym trybie nie ma balansu bieli, jest w ustawieniach manualnych a tych na razie nie mogę ogarnąć, szczególnie tych czasów otwarcia migawki, przesłony, czułości matrycy i innych bajerach ale niedługo poeksperymentuje....

 

 

Ej, tłumik! Zaczerń końcówkę!

 

tak, tak zapomniałem, i jeszcze zakopcę końcówkę lufy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

i jeszcze zakopcę końcówkę lufy...

Nie, raczej to zły pomysł, mało prawdopodobne... Co do okopcenia tłumika jak najbardziej.

 

Kwestia białych włazów troszkę mnie nurtuje niemniej nie twierdzę, że są złe - sprawdzę to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się bawić w fotomontaże, ale jakoś to dziwnie wygląda (szczególnie te palmy na wzgórzu), ale może się kiedyś nauczę robić lepiej, ten drugi wygląda lepiej:

 

Beznazwy.jpg

f.jpg

 

wrzuciłem je tak dla ciekawostki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze na początku myślałem że wnętrze jest zbyt "białe" ale ładnie kontrastuje z resztą...

 

 

Pozdrawiam Dumo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczerniłem końcówkę wydechu i włożyłem narzędzie do skrzynki ( dwa klucze, młotek i śrubokręt ):

 

hetzer153.jpg

 

Poprawiłem jeszcze wnętrze lufy działa....

Z liny holowniczej chyba zrezygnuję bo jakoś za długa mi wyszła i nie chce się ładnie wkomponować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie siedzę w pancerce, ale się przyglądam twojemu tematowi od początku. Jak dla mnie wszystko jest cacy, oprócz wydechu - ta rdza jest za mało zróżnicowana wg mnie.

 

Ale poza ty jest

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

 

Wchodząc na to forum przeczytałem "Jeżeli czytasz ten tekst, to znaczy, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu, a słowo MODELARSTWO nie jest Ci obce", ale widze, że to jakaś totalna pomyłka. To chyba forum absolwentów zawodówki budowlanej czy czegoś w tym rodzaju, bo tu ludzie jakąś obsesję w temacie łopat mają. Ktoś tu jednak mnie w błąd wprowadził, a szkoda bo modele fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaprosiłem Jacka na nasze forum. Niestety po takim "ciepłym" przyjęciu raczej nie sądzę aby tu jeszcze się pojawił. Szkoda. Ma ciekawe pomysły, i podobają mi się jego prace. Pozostaje mi więc z nim kontakt na innych forach. Nie mam nic osobistego do nikogo kto się tu wpisał. Roberta bardzo lubię i świetnie mi się z nim układają relacje forumowskie. Jednak można było napisać Jackowi życzliwą informację na priva a nie w ten sposób. Jednoczesnie sami staliśmy się podgrzewaczami starego wątku.

Panowie, gdzie my zdążamy? Niedługo to forum zacznie przymierać jak tak będziemy traktować ludzi. W moim dziale z róźnych powodów zaczyna wykruszać się ekipa - Konrad, Piotrek myśli o przerwie, jak i kilku innych którzy od dłuższego czasu nic nie opublikowali.

NIe chcę polemizować, To tylko moje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od for o celebrytach i kaszance zawartość wątków na forach modelarskich tak szybko nie śmierdnie.

Poszukiwanie informacji o konkretnym modelu , kamuflażu , detalu konstrukcyjnym itp. w starszych tematach ma szansę zawocować umiejętnaścią nietworzenia kolejnych zapytań o właściwy kierunek mieszania farby.

 

Na budowie Hetzera kol.Stroju można się wiele nauczyć.To wartościowy temat.

 

zły

mrcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem być nie miły. Ale na każdym forum : modelarskim, o akwariach lub na innym nie robi się odkopów.

Dlaczego?

Masz kilka postów zaledwie na koncie, a już zaczynasz innych ustawiać? Ponieważ mam tych postów trochę więcej i jakiś tam wkład na forum, pozwolę sobie napisać - won I nie odstraszaj użytkowników, którzy tu przyszli oglądać i budować modele, a nie bawić się w straż miejską. Czy też wiejską. W każdym razie w taką w najgorszym wydaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.