Skocz do zawartości

IJN Mikasa 1:350 by Hasegawa


Marcin Rogoza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator
Wydawało mi się, że ten konkurs jest pod koniec maja
Otóż nie - właśnie na początku maja

 

Mogę nie zdążyć z moim Acheronem...
To życzę ci byś jednak zdążył Ja w swojej Mikasie muszę jeszcze ją nieco poczyścić z pyłków kurzowych i polakierować - ale jakoś ciężko mi się zabrać za to czyszczenie

 

Btw, Świetna robota Marcin. Tylko gdzie są żagle?
Ten okręt nie miał żagli - hulał już normalnie, na silnikach.

 

Nie siedzę w II WŚ ale bardzo podoba mi się Twój okręt. Na pewno przyjdę na konkurs go obejrzeć.
Super - jak się odpowiednio zgadamy to będziemy mogli oficjalnie obalić Bruderszafta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin, obiecaj, że po skończeniu Mikasy zamieścisz dokładną galerię modelu, by Ci którzy nie mogą podziwiać go naocznie mogli przynajmniej wirtualnie.

 

Szkoda, że ten Wrocław tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten Wrocław tak daleko...

 

- a wcale nie jest daleko u mnie jest za miedza ale czasem to ,co jest blisko jest dopiero daleko....

 

 

...o ja cie nie moge ,własnie jakis czas temu zastanawiałem sie gdzie jest jakis "plastyczny" konkurs i czemu nie we Wrocku a tu taaaaka niespodziewajka tylko mam nadzieje ,ze bede miał wolne i trafie do tego Swiatowida ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, obiecaj, że po skończeniu Mikasy zamieścisz dokładną galerię modelu, by Ci którzy nie mogą podziwiać go naocznie mogli przynajmniej wirtualnie.
Będzie, będzie
Trzymamy Cię za słowo Bo może się okazać, że do tego Wrocka jednak nie jest za daleko

 

Nam się też coś od życia należy.

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Mikasę czeka ostatnie fukniecie mattem - potem Światowid. Może pojawisz się też ?
Ja nie mam z czym, ale może zaglądnę, tylko daj znać kiedy

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Panowie - ostatnia tutaj fotka Mikasy - dzisiaj fuknąłem na nią finalnego matt-a.

 

Datę 06.05.2010 można uznać za dzień ukończenia modelu - rozpoczęcie odbyło się w dniu 06.12.2008 - tak więc prace trwały równe 17 miesięcy

 

Niestety - coś aparat odmawia posłuszeństwa i fotki wyszły, że wstyd pokazywać Dlatego wybrałem jedną, którą z nieśmiałością umieszczam - zdaję sobie sprawę z tego, że niewiele na niej widać. Pozostaje mi życzyć wam nieco cierpliwości w oczekiwaniu na galerię...

 

mikasa_267.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------END----------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz k...

ostatnia tutaj fotka Mikasy
DLACZEGO?!!!
Dlatego wybrałem jedną' date=' którą z nieśmiałością umieszczam - zdaję sobie sprawę z tego, że niewiele na niej widać.[/quote']Dostaniesz łomot, jak będziesz tak kłamać Zdjęcie ładne, model przepiękny, aż zazdrość mnie skręca. Ehhh...
Pozostaje mi życzyć wam nieco cierpliwości w oczekiwaniu na galerię...
Oj tak, oj tak. Wiesz, że jesteśmy cierpliwi, ale jak będziemy musieli czekać za długo...

 

zazdrosne bzzz-bzzz

 

wielkamucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja.......!!!

 

Normalnie szczeny opad! Piękny kawał okrętu. Podziwiam!

BTW. Czas miałeś super, można rzec, że sprinterski.

 

Świetna robota! Czekam na pełną galerię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Dzięki serdeczne, koledzy, Wam wszystkim za słowa uznania Wszystkim również dziękuję za pomoc i cenne rady podczas długiego maratonu w objęciach japonki - wszystkie sugestie były bardzo ważne, zważywszy na fakt, że Mikasa jest inauguracyjnym modelem po kilkunastu latach przerwy.

 

Za kilka dni postaram się wrzucić galerię końcową

 

A tym czasem, ze spokojem, mogę siadać do projektów rozgrzebanych

 

Życzcie powodzenia i trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się głosem ogółu. Jeżeli któryś z widzów podziwiających postępy Marcina nie zgadza z poniższym - przepraszam

 

To MY dziękujemy za zabranie nas w fascynującą, motywującą i pouczającą podróż na pokładzie tego zacnego japońca.

 

Powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze projekty

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pierwszego miejsca.

 

Model naprawdę imponujący. Będziesz go jeszcze wystawiał gdzieś? Są jakieś konkursy jeszcze w okolicach Wrocławia?

 

Interesuje mnie jeszcze ta gablota bo zauważyłem że jest ze szkła giętego i bardzo ładnie to wygląda. Duży koszt takiego przedsięwzięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Gratuluję pierwszego miejsca.
Dzięki za gratulacje

 

Będziesz go jeszcze wystawiał gdzieś? Są jakieś konkursy jeszcze w okolicach Wrocławia?
Pewnie gdzieś się z nią jeszcze pokażę - zapewne już nie w tym roku, ale w przyszłym zapewne tak. Najbliższymi konkursami wokół Wrocka to jest w Szczawnie Zdroju i chyba w Świdnicy - ale to dopiero na kolejny rok.

 

Interesuje mnie jeszcze ta gablota bo zauważyłem że jest ze szkła giętego i bardzo ładnie to wygląda. Duży koszt takiego przedsięwzięcia?
Ta gablota nie jest ze szkła tylko z plexi - koszt 65 zł - jeśli cię interesuje, to podam namiary na firmę, która mi to zrobiła - pracownia reklamy na ul.Tęczowej.

 

Pozdrawiam i dzięki za kibicowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.