Jump to content

Mil Mi-2URN 1/72 od Hobby Boss


HeliJack
 Share

Recommended Posts

A tutaj jeden z pierwszych śmigłowców w skali 1/72 jaki zbudowałem - Mi-2 od HB z głowicą wirnika nośnego od ResKIT. Blachy od Dream Model, tablica przyrządów od Yahu Models.

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

1.jpg

  • Like 14
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Seb napisał:

Pamiętaj, że makro nie jest przyjacielem modelarza😜

Hehe wiem wiem, ale karabin w szybie wyglądał na moje fajnie 😅 no cóż - moje modele nawet bez makro wyglądają jak wyglądają 

Link to comment
Share on other sites

Tu, podobnie jak z hangarem, gdybyś podstaweczkę zrobił, a nie drukował, byłaby dodatkowym walorem całości.

Ale i tak fajnie, że urozmaicasz swoje prace dodając im otoczenie :super:

 

Uwagi:

Coś pokręciłeś z szachownicami.

Wiem, robiłeś zapewne na podstawie instrukcji, więc od razu piszę: NIGDY nie ufaj instrukcjom dodawanym przez producentów modeli i kalkomanii :mrgreen:

A skąd pomysł na kamuflaż?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Grzes napisał:

Tu, podobnie jak z hangarem, gdybyś podstaweczkę zrobił, a nie drukował, byłaby dodatkowym walorem całości.

Ale i tak fajnie, że urozmaicasz swoje prace dodając im otoczenie :super:

 

Uwagi:

Coś pokręciłeś z szachownicami.

Wiem, robiłeś zapewne na podstawie instrukcji, więc od razu piszę: NIGDY nie ufaj instrukcjom dodawanym przez producentów modeli i kalkomanii :mrgreen:

A skąd pomysł na kamuflaż?

Grzes wszystko z instrukcji 😆 przy pierwszym Czajniku dałem ciała z głowicą wirnika nośnego  - HB dał chyba ze skali 1/48. No to jak widać reszta też u nich kuleje - nic - to nie ostatni Mi-2 - jak przejdę na robienie modeli pod dokumentację myślę, że uniknę takich błędów 👋👋👋

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, HeliJack napisał:

jak przejdę na robienie modeli pod dokumentację myślę, że uniknę takich błędów

:super:

Ode mnie i tak wielki ukłon za modele z szachownicami !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Grzes napisał:

:super:

Ode mnie i tak wielki ukłon za modele z szachownicami !!!

Bardzo dziękuję - na 100% pojawi się na półce u mnie ich więcej - szlifuje warsztat na różnych projektach i zacznę działać w bardziej historycznej formule.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
W dniu 5.06.2026 o 20:56, Gerd napisał:

Bardzo zgrabny projekcik, dobrze się ogląda. Makro doskonale pokazuje jak ładnie pomalowany, Brawo.

Bardzo dziękuję ☺️ fajnie się budowało tego czajniczka ale kusi mnie kolejna budowa z otwartą sekcją silnika i przekładni 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.