Skocz do zawartości

Mil Mi-2URN 1/72 od Hobby Boss


HeliJack

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj jeden z pierwszych śmigłowców w skali 1/72 jaki zbudowałem - Mi-2 od HB z głowicą wirnika nośnego od ResKIT. Blachy od Dream Model, tablica przyrządów od Yahu Models.

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

1.jpg

  • Like 15
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Seb napisał:

Pamiętaj, że makro nie jest przyjacielem modelarza😜

Hehe wiem wiem, ale karabin w szybie wyglądał na moje fajnie 😅 no cóż - moje modele nawet bez makro wyglądają jak wyglądają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu, podobnie jak z hangarem, gdybyś podstaweczkę zrobił, a nie drukował, byłaby dodatkowym walorem całości.

Ale i tak fajnie, że urozmaicasz swoje prace dodając im otoczenie :super:

 

Uwagi:

Coś pokręciłeś z szachownicami.

Wiem, robiłeś zapewne na podstawie instrukcji, więc od razu piszę: NIGDY nie ufaj instrukcjom dodawanym przez producentów modeli i kalkomanii :mrgreen:

A skąd pomysł na kamuflaż?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzes napisał:

Tu, podobnie jak z hangarem, gdybyś podstaweczkę zrobił, a nie drukował, byłaby dodatkowym walorem całości.

Ale i tak fajnie, że urozmaicasz swoje prace dodając im otoczenie :super:

 

Uwagi:

Coś pokręciłeś z szachownicami.

Wiem, robiłeś zapewne na podstawie instrukcji, więc od razu piszę: NIGDY nie ufaj instrukcjom dodawanym przez producentów modeli i kalkomanii :mrgreen:

A skąd pomysł na kamuflaż?

Grzes wszystko z instrukcji 😆 przy pierwszym Czajniku dałem ciała z głowicą wirnika nośnego  - HB dał chyba ze skali 1/48. No to jak widać reszta też u nich kuleje - nic - to nie ostatni Mi-2 - jak przejdę na robienie modeli pod dokumentację myślę, że uniknę takich błędów 👋👋👋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HeliJack napisał:

jak przejdę na robienie modeli pod dokumentację myślę, że uniknę takich błędów

:super:

Ode mnie i tak wielki ukłon za modele z szachownicami !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Grzes napisał:

:super:

Ode mnie i tak wielki ukłon za modele z szachownicami !!!

Bardzo dziękuję - na 100% pojawi się na półce u mnie ich więcej - szlifuje warsztat na różnych projektach i zacznę działać w bardziej historycznej formule.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 5.06.2026 o 20:56, Gerd napisał:

Bardzo zgrabny projekcik, dobrze się ogląda. Makro doskonale pokazuje jak ładnie pomalowany, Brawo.

Bardzo dziękuję ☺️ fajnie się budowało tego czajniczka ale kusi mnie kolejna budowa z otwartą sekcją silnika i przekładni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.