Skocz do zawartości

Western Star Australian Truck + Flatbed Trailer


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć

W takim razie nie zadaję więcej głupich pytań

Czemu głupie ? jak to mówią kto pyta nie błądzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jak na razie Andrzeju wszystko prezentuje się cudownie. Rób dalej jestem Ciekaw końcowego efektu zestawu no i nie zapomnij wyeksponować ładnie silnika pozdrawiam

 

P.s Andrzeju drugą naczepę, też podczepisz na siodło do wózka chłodnię

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka wyszła konkret

Jak zawsze nie ma się do czego przyczepić.

Maska czyściutka i naczepa także

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć

W takim razie nie zadaję więcej głupich pytań

Czemu głupie ? jak to mówią kto pyta nie błądzi

No ma Pan rację, ale nie każdy przepada za takimi "zawodowymi pytaczami" Poza tym to dla jednego rzecz jest oczywista a inny nie ma pojęcia co z czym do czego i jak

Pozdrawiam z miasta na soli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu126 i od tego jest forum, żeby sobie wszystko wyjaśniać. Andrzej jak zawsze "dołożył do pieca" i powstaje kolejny piękny model. Maska wygląda cudnie .Czekam na więcej .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się wózek, ładnie pomalowany, fajne okablowanie i bajerancko się prezentuje z naczepą.

 

 

Pozdrawiam Actros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za Wasze opinie

Jakoś nie bardzo widział mi się tak krótki numer na masce (jak by nie było ciągnik jest z okresu, kiedy to firma liczyła sobie już trochę lat) więc jeszcze ubiegłej nocy dołożyłem po jednej cyferce. Dzisiaj po wyschnięciu okazało się, że doklejone cyferki (wcześniej skopiowałem kalki) ma nieco mocniejsze kolory Postanowiłem zostawić tak jak jest i jeszcze kilka razy psiknąłem maskę clearem.

Kabina pomalowana i oklejona - kalki jeszcze mokre:

 

bc803388a00ce569.jpg

999b4900cb590139.jpg

49dc811caaaece3f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ale maszyna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, jakby miała to być solówka

Fakt - kiper zmieścił by się za kabiną

Zmontowałem sleeper i dosztukowałem trochę dachu co by nie odstawał od kabiny:

 

4a858113059da617.jpg

 

Pomalowałem i okleiłem drzwi naczepy, obecnie schną kalki, później zabezpieczę je bezbarwnym:

 

80fa9ba21e575e80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że się Wam podoba

Tymczasem sleeper otrzymał kolorki:

 

b7cbbe8cb16626dd.jpg

e3ac82cec7ceca8d.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado pokaż jak prezentuje się WS teraz z naczepką i wózkiem.

Właśnie co dopiero sleeper psiknąłem clearem, więc dopiero jutro przymiarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa. No ja będę czekał bo to się będzie niesamowicie prezentować. A jeszcze chromy i kominy. Ale mimo tego bez naczepki nie widzi mi się ten duży sleper, ale to dlatego, że sam konik. Moim zdaniem się nie martw, bo sam bym go założył, a jak tam drugi WS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo tego bez naczepki nie widzi mi się ten duży sleper, ale to dlatego, że sam konik. Moim zdaniem się nie martw, bo sam bym go założył, a jak tam drugi WS?

Wcale sie nie martwię - mi sie podoba

Drugi WS czeka na swoją kolej.

 

Powłoka clearu wyschła (dałem duuużo utwardzacza), to i zabrałem się za oklejanie sypialni:

 

897a1f595df37192.jpg

ce2b5ac864db9a49.jpg

 

No i przymiarka z naczepą:

 

affca6345d5e7a10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem nie widzi mi sie bo nie ma kominów i jest przejscie. U mnie miałem to samo . No porostu jak już naczepka to pięknie jest. Mam nadzieję, że u mnie też road train stanie . A mam pytanko ten pasek idzie na maske i przechodzi na kabine, i w miejscu łączenia jest pochylenie, tak ma być, czy to przymiarka czy tak wyszło? A tak po zatym to prawdziwy z ciebie trucker. Trailer na połce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za Wasze opinie no i miło mi, że WS podoba się Wam Powiem tylko, że w realu wygląda o wile lepiej

 

ten pasek idzie na maskę i przechodzi na kabinę, i w miejscu łączenia jest pochylenie, tak ma być, czy to przymiarka czy tak wyszło?

Paski na kabinie, masce i części sypialni zaprojektowałem tak aby był jeden równy ciąg. Obecnie wszystko leży luźno na ramie, ponad to w tylnej części sleeper powinien być około pół cm. nad ramą (na przymiarce leży na niej), dodatkowo swoim ciężarem przechylił kabinę do tyłu więc na przymiarce do zdjęcia może być nierówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej zrób jeszcze jedno zdjęcie, całego zestawu z boku i z góry, chce się przyjrzeć jak to wygląda, jakie to jest długie

 

Model bardzo ładny, życzę powodzenia w dalszej pracy nad modelem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.